Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Youtubeda ortak canlı yayın dönemi!

Youtubeda ortak canlı yayın

YouTube tüm hızıyla kendini yenilemeye devam ediyor. Yakın zamanda yeniden tasarlanan popüler yayın platformu, daha kolay eşzamanlı kullanım için yeni sekmelere sahiptir. Yayın platformu şimdi canlı yayına değerli bir hamle yapıyor.

YouTube, içerik oluşturucuların konukları canlı yayınlarına davet etmelerini sağlayacak yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Bu özellik başlangıçta masaüstü versiyonunda çalışmasa da misafirler telefon üzerinden canlı yayına katılabilecekler.youtubeda ortak canli yayin donemi 0 sdqnecjn

Yayınlama platformu, başlangıçta bu özelliği yalnızca güvenilir yayıncıların kullanımına sunacaktır. Ancak bu özelliğin önümüzdeki dönemde yaygınlaşması bekleniyor. Bu şekilde kamu yayıncılığı için çeşitli araçlar kullanan yayıncıların işini kolaylaştırmak amaçlanmıştır.

Canlı bir şovda farklı konuklara geçiş yapabilen içerik üreticileri, şovda yalnızca bir konuk gösterebilecek. Bir konuk canlı yayına davet edildiğinde, konuğun üstünde ev sahibinin ekranı görünür.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, bazı yazarlar hesaplarında “Birlikte Yaşamak” için yeni bir seçenek görecekler. İçerik oluşturucular, başlıklar, alt yazılar, para kazanma ayarları, küçük resimler ve görünürlük ayarları dahil olmak üzere bu akışların ayrıntılarını özelleştirebilecek.

youtubeda ortak canli yayin donemi 1 svcvtefa

Bu ayarları yaptıktan sonra içerik oluşturucular, canlı yayınlarına hangi konukları davet edeceklerini seçebilecekler. Davetiyeye tıkladıktan sonra misafir bekleme odasına alınır. Her iki kişi de hazır olduğunda, sunucu “Canlı yayına geç” diyebilir ve şovu başlatabilir.

Bu özelliği ile YouTube canlı yayın yapan kullanıcılarına bir çok kolaylık sağlayabilir. Peki YouTube ve yeni canlı yayın özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Canlı Yayın,Yayın,Konuk,İçerik,Youtube