Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

YouTube Shorts Artık TV’lerle Tam Entegreli!

youtube shorts oturma odaniza geliyor kisa ve dikey videolar artik tvlerle tam entegre 0YouTube Shorts Artık TV’lerle Tam Entegreli!

TikTok’un piyasada kesintiye uğraması, diğer platformların fotoğrafları görüntüleme şeklini değiştirdi. Sonsuz kaydırma, kısa, dikey görüntüler, günümüzün görüntüleme platformlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. YouTube Shorts, tam da bu ihtiyacı karşılamak için oluşturuldu. Kitlesini büyütmeye ve büyütmeye devam eden Shorts, artık TV ile tamamen entegre.
YouTube’dan alınan verilere göre, ayda bir 1,5 milyar kullanıcı YouTube Shorts izliyor. Ayrıca, kullanıcılar her ay 30 milyar Kısa Film izliyor. YouTube, içerik oluşturucuların Shorts’tan para kazanmalarına izin veriyor, ancak formatı büyütmek için mücadele ediyor. Bu amaçla YouTube, televizyon için Shorts biçimini tamamen optimize ettiğini duyurdu.

YouTube Shorts TV’nin kullanımı artık daha kolay

Kullanıcı geri bildirimlerini dinleyen ve TV’de YouTube Shorts izleme deneyimini iyileştiren şirket, bunu, aksi takdirde tamamen boşa gidecek olan yatay alanı daha iyi kullanan bir oynatıcıyla entegre etti.
Yeni özellikler şort figürlerine erişmeyi kolaylaştırıyor. Artık bir cep telefonunda olduğu gibi yatay olarak değil dikey olarak görüntüler arasında geziniyorsunuz. YouTube Shorts TV için uzaktan kumanda düğmeleri artık kullanılabilir. Artık ekranda sadece resim görünecek, şortun resminin detaylarını görmek için sağ oku kullanmanız yeterli. Değişiklikler önümüzdeki hafta kullanıma sunulacak. Yeni özellikleri kullanmak için 2019 modeline ve daha yeni bir TV’ye ihtiyacınız var.