Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Xiaomi yeni bir karaoke mikrofonu duyurdu

xiaomi yeni bir karaoke mikrofonu duyurdu 0 nvrhezqn Tabiri yerindeyse her masada yer alan Xiaomi, karaoke mikrofon segmentini de es geçmiyor. Son periyodun trendi yükselen cümbüş araçlarından olan karaoke mikrofonlar, bağlandığı aygıttan müziği alarak üzerine müzik söylemenizi sağlıyor. Xiaomi ise daha gelişmiş modellerle yoluna devam ediyor.

Xiaomi Mijia Karaoke büyük ekran mikrofonu

Xiaomi Mijia Karaoke kablolu/kablosuz mikrofon aslında geçen yıl piyasaya çıkmış ve ilgi görmüştü. Xiaomi Mijia Karaoke büyük ekran versiyonu ise özel bir USB aparatı ile geliyor ve yalnızca kablosuz irtibat sunuyor.

Sap kısmı daha uzayan mikrofon 16 saate kadar kullanım sunuyor. 28mm bobin DSP yongası sayesinde karaoke yanında televizyon yahut projeksiyon üzere aygıtlara sesinizi göndermenizi sağlıyor. 36 evvelce ayarlı ses efekti olan mikrofonda dinamik optimizasyon da yer alıyor.

Çift mikrofon ile düet yapma imkânı da sunan aygıtın sünger kaplaması doğal bir gürültü filtresi olarak çalışıyor. Xiaomi Mijia Karaoke büyük ekran versiyonu 51$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.