Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Xiaomi 12S Ultra Concept, değiştirilebilir Leica lens ile geliyor

xiaomi 12s ultra concept degistirilebilir leica lens ile geliyor 0 jdbpba7q
1 inçlik kamera sensörü ile dikkat çeken Xiaomi 12S Ultra’nın daha gelişmiş bir versiyonu karşınızda. Xiaomi 12S Ultra Concept Edition, Leica M serisi lensiyle dikkat çekiyor.

Safir camla korunuyor

12S Ultra ile neredeyse aynı olan konsept model, geniş kamera alanının ortasını kaplayan 1 inçlik 50,3 megapiksellik ikinci bir sensöre sahip. Yeni sensör, değiştirilebilir Leica M lensleriyle çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu 1 inçlik sensör, büyük bir yuvarlak sert safir camla korunuyor ve Sony IMX989, 10 bit RAW arka plan sunuyor. Bu, sensörü tozdan ve diğer büyük nesnelerden koruyacaktır, ancak soru, ek cam tabakasının optik iletimi nasıl etkileyeceğidir.

Tanıtım görseline göre, değiştirilebilir lensi Xiaomi’nin konsept telefonuna takmak için önce arka kameranın etrafındakikoruyucu halkayı çıkarmanız gerekiyor, ardından rastgele Leica M lensini çıkarabilirsiniz. dönüştürücü ile bağlanır.

40.000 ABD Dolarından fazla

Xiaomi 12S Ultra Concept‘in seri üretime geçip geçmeyeceği henüz bilinmiyor. Şimdiye kadar bilinenler ise 12s Ultra ile birlikte geliştirildiği ve test amaçlı sınırlı sayıda üretildiği. Bu numunelerin birçoğu bazı kişilere teslim edildi. Telefonun fiyatı 40 bin ABD dolarından fazla..