Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Windows 11 Hatayı Sonunda Düzeltti

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows, makul aralıklarla yeni sürümler alır. Windows 11 Hata Başarılı veya başarısız Windows’un en son sürümü, tartışmanın merkezinde olmaya devam ediyor. Efsanevi süreci Windows 7 ile başlatan Microsoft, Windows 8 ile kötü bir tablo çizdi. Zaman yine durakladı.

Bu döngüyü kırmak için Windows 11 adı üzerinde çok zaman harcayan Microsoft, kullanıcıların şikayetleriyle yakından ilgileniyor. Son olarak, belge gezginini çalıştırdıktan sonra bilgisayarlar normalden çok daha fazla enerji tüketiyordu, bu nedenle performansları önemli ölçüde azaldı.

Windows 11 kullanıcılarını rahatsız eden hatalar nihayet düzeltildi

Şikayetlerin üst üste gelmesi üzerine hemen harekete geçen Amerikan teknoloji devi, durumun kullanıcı deneyimini çok olumsuz etkilediğini fark etti ve Amerikan teknoloji devi, sorunu çözmek için bir yama tamamladı.

Birkaç gün içinde yayınlanacağı açıklanan yama ile birlikte daha önce tespit edilen irili ufaklı bugların da giderildiği aktarılıyor. Öte yandan, Windows 11’in kullanıcı sayısının çok yavaş arttığını ancak sabit kaldığını belirtmekte fayda var. Bu konuda en değerli bilgilerden biri Steam tarafından paylaşılan istatistiklerdir. Oldukça popüler bir oyun portalı tarafından açıklanan son 3 raporda, Windows 11 işletim sistemine bağlanan oyuncu sayısı açıklandı.