Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Windows 11 güncellemesi ortaya çıktı!

Windows 11’in bir sonraki güncellemesi Moments 2, yanlışlıkla bir YouTube videosunda ortaya çıktı. Yeni güncelleme, Fotoğraflar uygulamasının yenileneceğinden ve tablet cihazlar için daha uygun olan yeni bir Görev Çubuğunun görünebileceğinden bahsediyor.

Windows 11 başka bir güncelleme alıyor

Windows 11 özellikleri aylık olarak yayınlanır. Ancak, bu görüntü sırasında rastgele ‘23003.ni_moment_directdash_dev1.221018-160’ adlı bir yapı beliriyor. Bu gelişmenin ardından Ekim ayında piyasaya sürülen Moments 1’e çok az bir süre kaldı ve Moments 2’nin güncellemesi de çok yakında açıklanmak üzere.

Raporlara göre, yeni güncelleme, tablet kullanıcılarının kullanımını kolaylaştırmak için Windows 11’de daha büyük bir hedef çubuğu içerebilir. Daha büyük resimlerle karışıklığı önlemek için planlar.

 

Öte yandan, Windows 11 Fotoğraflar uygulamasının iCloud entegrasyonu, Moments 2’de ilk kez görünebilir. Böylece iOS kullanıcıları, macOS’ta olduğu gibi aynı uygulama aracılığıyla fotoğraflarını Windows PC’leriyle eşitleyebilecekler.

Surface etkinliği sırasında Microsoft, bu özelliğin Kasım ayında sunulacağını duyurdu. Moments 2 güncellemesinin en son sızıntıdan çok kısa bir süre sonra gelebileceğini söylemek güvenli. Düzenli güncellemeler, Windows 11’in değerli bir avantajıdır.

windows 11 guncellemesi ortaya cikti 0 zau3dmkp

Windows’un büyük güncellemesinden hemen sonra başka bir güncelleme planladığının çok iyi bir işareti. Microsoft’un yeni güncellemelerde neler sunabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Şirketin Windows 11 planları henüz kesinleşmedi.

Bakalım Windows 11 yeni güncellemeyle birlikte başka hangi özellikleri getiriyor. Peki, Windows 11 kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız, Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz? PC’nizde Windows Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.