Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

WhatsAppın yeni özelliği kullanıma sunuldu

WhatsAppın yeni özelliği

En son güncellemesini birkaç gün önce yeniözellikler ile kullanıma sunan Amerikan sosyal medya devi, şimdi de kullanıcıların beklediği bir özelliğin yeni bir sürümünü sunmaya başladı. Buna göre, bir süredir beta sürümünde olan ve WhatsApp‘te ekran görüntüsü almayı çok zorlaştıran yeni bir özellik artık bölgesel olarak kullanıma sunuldu.

Yeni WhatsApp özellikleri mevcut

WhatsApp‘in yeni sürümü size ulaştığında, uygulamanın ekran görüntüsünü almanın daha zor olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde şirket, kişisel bilgilerin daha iyi korunacağına inanmaktadır. Yanlışlıkla telefonun dahili işleviyle WhatsApp ekranında bir ekran görüntüsü almak isterseniz “Bu ekran görüntüsü daha fazla gizlilik için engellendi“. bir uyarı görünecektir.

Telefonunuzun yerel işlevi yerine üçüncü taraf bir uygulama kullanarak ekran görüntüsü almak istiyorsanız, kayıttan sonra ekran görüntünüzü görüntülemek istiyorsanız bu sefer yalnızca siyah ile karşılaşacaksınız. ekran. Bu, karşı tarafın “tek seferlik görünüm” formunda gönderilen içeriği saklamasını ve saklamasını engeller.