Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Whatsapp Paralı Olabilir

Whatsapp Paralı Olabilir , WhatsApp‘ın sosyal medya dünyasının bir numarası olduğu herkes tarafından biliniyor. Mark Zuckerberg’in geçtiğimiz ay yaptığı duyuruda Meta’nın sahibi olduğu 3 sosyal medya platformunun kullanıcı sayıları ortaya çıkmış ve bu duyuru ile birlikte WhatsApp’ın en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformu olduğu anlaşılmıştı. Dünyada 3.71 milyar insan var. Haber, Meta CEO’su Mark Zuckerberg’in WhatsApp’tan doğrudan para kazanma arzusunu yeniden ateşledi.

Ünlü CEO’ya yakın kişilere göre olasılık tartışılıyor. WhatsApp’ın gücü gerektiği gibi kullanılmadı ve Meta’nın bu zor zamanları daha kolay atlatmak için WhatsApp’tan para kazanması gerekiyor. Tabii daha önceki benzer açıklamaların sonunda WhatsApp’ın pahalı girişimlerini hatırlarsak burada da aynı sonuca varmamız normal.

Eh Zuckerberg bunu gerçekten kullanıyor. Para için WhatsApp. yapılabilir mi Genel olarak vatandaşların kullandığı versiyonun fiyata dahil olup olmayacağından bahsediyoruz. Ancak, şirketin önceki benzer girişimlere karşı geçmiş performansının farkındayız. Ayrıca, şu anda daha fazla kişi WhatsApp kullanıyor olsa da, rakipleri eskisinden çok daha güçlü. Yani Zuckerberg çılgınca bir şey yapıp WhatsApp’ı tamamen ücretli hale getirirse yine hayal kırıklığı olur.