Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Whatsapp Kendine Mesaj Atmak

Whatsapp Kendine Mesaj Atmak, WhatsApp’ta kendi kendine mesajlaşma özelliği kullanıma sunuldu. WaBetaInfo’ya göre WhatsApp’ta kendi kendine mesajlaşma, 22.23.74 iOS sürümüyle geldi. Android’de bu özellik bazı kullanıcılara 2.22.23.77 sürümüyle geldi.

Bu özellik ilk başta işe yaramaz görünebilir, ancak WhatsApp ortak modu adı verilen bir özelliği test ettiğinden, kendinize bir mesaj göndermek, küçük ayrıntıları telefonlarınız arasında kablosuz olarak paylaşmak için harika bir yol olabilir. Ana ekranınızda kendinize mesaj göndermek için bir kısayol eklerseniz işler daha da kolaylaşır. WhatsApp’ta kendilerine mesaj göndermek isteyenler için yeni özellik nasıl kullanılır?

WhatsApp’ın kendi kendine bildirim özelliği nasıl kullanılır 💬
whatsapp artik kendinize mesaj atmaniza izin veriyor 0 6bw4siae

  1. Yeni bir sohbet başlatın.
  2. Kendinizi kişi listenizin başında göreceksiniz.
  3. Sohbeti açtığınızda, adınızın altında ‘Kendinize mesaj atın’ yazan bir metin göreceksiniz.
  4. Kendinize bir mesaj yazın.
  5. Bir süre sonra adınızı favorileriniz arasında göreceksiniz.

Ekranda görebileceğiniz gibi, kişisel numaranız artık doğrudan kişiler listesinde görünecektir. Bu sohbeti açtığınızda, adınızın yanında “Kendime rapor gönder” mesajı görünecektir. Bu özel sohbete gönderilen mesajlar, bağlı cihazlarınız arasında senkronize edilir ve uçtan uca şifrelenir. Kişi listenizden doğrudan telefon numaranıza bildirim gönderme özelliği yavaş yavaş kullanıma sunuluyor. Aynı sürümü yüklemiş olsanız bile yeni sohbet metnini göremeyebilirsiniz.

Slack gibi mesajlaşma platformları, kullanıcıların kendilerine bildirim göndermesine olanak tanır. Telegram, mesajları daha sonrası için kaydetmenize veya kendi başınıza iletişim kurmaya devam edebileceğiniz özel bir kanal oluşturmanıza olanak tanır. Kendinize mesaj gönderme nihayet WhatsApp’a geliyor.