Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

WhatsApp beklenen özelliğini sonunda test etmeye başladı

WhatsApp beklenen özelliğini

Meta‘nın son duyurusu Facebook, Instagram ve WhatsApp kullanıcı numaralarını ortaya çıkardı. Şirketten yapılan açıklamaya göre Instagram aylık 2 milyar aktif kullanıcıya ulaşırken, Facebook bu sayıyı 2,9 milyara çıkardı. Ancak Facebook‘un bu başarısı, İnternet tabanlı anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp’ın Meta’da en fazla kullanıcıya ve dünya çapında 3,7 milyar kullanıcıya sahip olması nedeniyle onu en üst noktada tutmaya yetmedi. yeni bir sosyal medya platformu.

Aslında bu rakam, şirketin bu yılın başından beri getirdiği özellikler ve sürekli güncellenen koşullar düşünüldüğünde artık şaşırtıcı değil. Ancak dünya nüfusunun üçte birinden fazlasının aynı tür egzersizi tercih etmesi büyük bir başarıdır. Ancak bu yeni başarıyı kutlamak için durmak yerine WhatsApp, kullanıcılarına yeni özellikler sunmanın daha gerçekçi olacağını duyurdu ve merakla beklenen kendi kendine bildirim özelliğini test etmeye başladı.

WhatsApp sonunda uzun zamandır beklenen özelliği test etmeye başladı

Uygulama mağazaları, akıllı telefon kullanıcıları için yüzlerce farklı ve işlevsel not alma uygulamasıyla dolu olsa da, milyonlarcaWhatsApp kullanıcısı, hızlı not almak için kendilerine sahiptir. Bu bilinen bir durumdur. . Ancak bunu yapabilmek için öncelikle masaüstü sürümünden bir konuşma başlatmak ve kullanım sırasında bazı düşüncelerin karıştırılması gerekir, bu da WhatsApp‘i etkinleştirecek ve herkese mesaj gönderebilecektir. kim ister. mesajlaşma, rastgele birine mesaj atmakla aynı şeydir. özellik geliştirdi.

Bakalım Amerikan teknoloji devi, milyonlarcaWhatsApp kullanıcısını iyileştirecek bu özelliği ne zaman herkese açık hale getirecek.