Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Ucuz, reklamlı Netflix tüm cihazlarda çalışmıyor

ucuz reklamli netflix tum cihazlarda calismiyor 0 rltg4uzi Netflix’in yeni reklamlı temel paketi, şu anda muhakkak başlarda ülkelerde sunuluyor. Aylık 7 dolar fiyatla, temel plan ile birebir çözünürlükte izlemeyi destekleyen bu paket, farklı olarak tüm aygıtlarda kullanılamıyor.

Desteklenmeyen aygıtlarda kusur kodu

Netflix temel plan, Chromecast (birinci, ikinci, üçüncü nesil) aracılığıyla izlemeyi desteklemiyor. Chromecast kullanarak bir Netflix içeriği izlemeye çalışıldığında “Planınız, bu aygıtta izlemeyi desteklemiyor. Hesabınız sayfasına giderek planınızı değiştirin.” uyarısı ile karşılaşılıyor. Netflix kusur kodu: aip-703, R7111-1331 için tahlil şu anda yok. Netflix, sadece Chromecast with Google TV olarak geçen kumandalı Chromecast modellerinin desteklendiğini belirtiyor.

Netflix’i telefon ve tabletten izleyenler için; Ucuz Netflix paketi, en az Android 7 sürümü, iOS 15 ve daha yeni sürüm gerektiriyor. Ayrıyeten reklamlı temel plan Apple TV’lerde kullanılamıyor. Konsol tarafında da PlayStation 4 ve 5 kullanıcısıysanız bu paketteki içerikleri izleyebiliyorsunuz.