Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Twitterı satın alan Elon Musk, kullanıcılara bir hediye verebilir!

Twitterı satın alan Elon Musk

Aldı, alacak, vazgeçti, Twitter’ın tek sahibiElon Musksonunda vazgeçeceğini söyledi. Bu konu hakkındaki görüşler değişkendir. Bazı çevreler Elon Musk’ın Twitter’ının daha özgür, daha modern ve daha yenilikçi olacağına inanırken, diğerleri Elon Musk‘un departmandaki en değerli sosyal medya platformlarından biri olduğuna inanıyor. . /strong>.İş insan eline geçerse rekabet eşitliği açısından büyük sıkıntılara yol açacağını söylüyor.

Hangi segmentin doğru olacağı belli değil ama son haberler bu durumdan en çok tüketicilerin fayda sağlayacağına işaret ediyor olabilir.

Elon Musk, Twitter satın alan kullanıcılara hediyeler verebilir!

En son iddialara göre, Elon Musk, yalnızca Blue abonelerine sunulan ve yakında duyurulacak olan Tweet düzenleme özelliğini herkese açık hale getirecek. Tabii bu gibi durumlarda fonksiyonun ücretsiz olarak kullanılabileceğini de belirtmekte fayda var.

Ancak platformu 44 milyar dolara satın alan Elon Musk‘un herkesin en çok arzu ettiği özelliği açacağı fikri pek inandırıcı değil. Gerçekten de, Elon Musk kısa süre önce TwitterMavi özelliğinin artık mavi tik izinlerini içereceğini ve 8 maliyeti olacağını duyurdu. dolar. Duyurunun ardından Twitter Blue, birden fazla kaynağa göre mavi tikler ve tweet düzenleme özellikleriyle her zamankinden daha fazla aboneye ulaşacak.