Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Twitter’da Video İzlemek de Ücretli Olabilir

Twitter’da Video İzlemek de Ücretli Olabilir

28 Ekim’de Twitter’ın yeni resmi sahibi Elon Musk, mavi tik sembolündeki ilk büyük değişikliğini duyurdu. Onaylanmış hesaplardaki tokenler için ayda 8 dolar talep edildi, ancak bugün mavi tikler ve yeni özelliklerden haberler geldi.

The Washington Post tarafından alınan dahili bir e-postaya göre Twitter, kullanıcıların ‘ücretli videoları‘ paylaşmaları için yeni bir özellik geliştiriyor. Bu özelliğin bir parçası olarak diğer kullanıcıların fotoğrafları görüntülemek için belirli bir ücret ödemesi gerekecek.

Ücretli fotoğraf özelliği geliştirme aşamasındadır ancak kullanıma sunulmayabilir:

twitterda video izlemek de ucretli olabilir 0 qkufldde

Özelliğin Musk’ın liderliğinde geliştirilip geliştirilmediği belli değil. Bu özelliğin aynı platformda mevcut olup olmayacağı belli değil. Çünkü bir e-postada, Twitter grubu yeni özelliği ‘yüksek riskli’ olarak değerlendirdi.

Twitter Grubu, bu yüksek riskin kapsamını “telif hakkıyla korunan içerikle ilgili riskler, içerik oluşturucu/kullanıcı güvenilirliği sorunları ve mevzuata uygunluk riskleri” olarak paylaştı. Ekip, özelliğin daha da geliştirilmesinden önce bu sorunları kısaca gözden geçireceklerini vurguladı.

Ücretli bir mavi tik uygulaması çok yakında hayatımıza girebilir:

twitterda video izlemek de ucretli olabilir 1 jr9m6wvz

Musk, mavi tik’in ne zaman yayınlanacağını açıklamamış olsa da, bugün bahse dair haberler var. Bloomberg, mavi onayların ve bire bir fiyatlandırma için diğer fırsatların önümüzdeki Pazartesi uygulanabileceğini paylaştı. Veri kaynağı dahili bir kaynağa taşındı.

Ücret,Özelliği,Mavi Tik