Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Twitter Blue abonelerine reklamsız makaleler sunmayı bırakabilir

Twitter Blue aboneleri

Şimdi, bir yıldan fazla bir süre sonra, Twitter bu özelliği kaldırıyor gibi görünüyor. The Wall Street Journal’a göre şirket, Twitter kullanıcılarının yayınları yayıncıların reklamları olmadan görüntülemesine izin vermeyi durdurmayı planlıyor.

Dergi, Twitter’ın değişikliği ne zaman uygulamaya başlayacağını belirtmedi. Ancak, şirketin yeni sahibiElon Musk‘un 7 Kasım’da yapılması planlanan Twitter Blue’nun fiyatını çok yakın bir gelecekte artırmayı planladığına dair son raporlara göre, er ya da geç gerçekleşecek gibi görünüyor. . . . Bu, Musk‘un fiyatlandırma hizmetinde yapmak istediği birkaç değişiklikten biri gibi görünüyor. Her şeyden önce, “doğrulamayı” Twitter Blue için bir avantaj haline getirmek istiyoruz.

Twitter, Mavi abonelere reklamsız gönderiler sunmayı durdurabilir

Yayıncıların, reklamsız makalelerin hizmetten kaldırılmasından etkilenmesi pek olası değildir. Mecmua, hizmetin hiçbir zaman programın gelirinde önemli bir fark yaratacak kadar kullanıcı çekmediğini bildirdi. Ancak başka bir özelliğin kaldırılması, Twitter Blue‘nun mevcut aboneler için daha az çekici olmasını sağlar. Devralmadan önce Musk, reklamcılara olan bağımlılığını azaltmak için Twitter’ı düzene sokmayı planladığını söyledi. Daha fazlasını bilmeden, Twitter Blue’nun bazı özelliklerini kaldırmanın ve fiyatını artırmanın bu hedefe nasıl ulaşacağını görmek zor.