Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Tweet düzenleme özelliği herkes için ücretsiz olacak

Tweet düzenleme özelliği

Twitter Düzenleme Düğmesi şu anda yalnızca Twitter Mavi‘de mevcuttur; aylık maliyeti 4,99 ABD dolarıdır ve yalnızca ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanılabilir. Abonelere açıktır. sürüm. Bu özellik, kullanıcıların tweet’lerini 30 dakika içinde düzenlemesine ve düzenlemesine olanak tanır.

Twit düzenleme işlevi herkes için ücretsiz olacak

Musk, şirketi devraldığından beri bir düzeltme düğmesi planları hakkında halka açık bir şekilde konuşmadı veya tweet atmadı. Ancak bu özellik, geçen baharda şirkette büyük bir hisse satın aldıktan sonra dile getirdiği ilk endişelerden biriydi. Musk, takipçilerine platformun bir düzenleme özelliğinin olup olmayacağına dair anket yaptıktan saatler sonra, Twitter özellik üzerinde çalıştığını doğruladı.

Bu arada Musk, Twitter’ın abonelik hizmetinde daha fazla değişiklik yapmayı planlıyor. Ayda 8 dolar ödeyen herkesin doğrulanmasına izin vereceğini ve abonelere daha az reklam göstereceğini söylüyor. Ayrıca Twitter Blue’nun sunduğu reklamsız gönderileri kaldırmayı planladığına dair söylentiler de var.