Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Türk Telekom’un bulut çözümleri tek platformda: Türk Telekom Bulut

turk telekomun bulut cozumleri tek platformda turk telekom bulut 0 aa3ht4ck

Türk Telekom veri merkezi ve bulut teknolojileri, Türk Telekom Bulut adı altında tek çatı altında entegre edilmiştir. Müşteriler, Türk Telekom’un sunduğu tüm bulut hizmetlerine tek platformdan erişebilecek. Türk Telekom Bulut’a turktelekombulut.com adresinden ulaşılabilir.

Bu platformdan sanal sunucular, sanal veri merkezleri, veri depolama, veri yedekleme, felaket kurtarma çözümleri, sanal güvenlik duvarları, aktif koruma sistemleri (IPS), sanal yük dengeleyiciler gibi teknolojilere erişebilirsiniz.

Türk Telekom Bulut’ta sunulan hizmetler Türkiye’deki veri merkezleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Bu sayede bilgiler yurt dışına çıkmadan kullanıcılara hızlı bir şekilde iletilmektedir. Türk Telekom Bulut kullanarak kullanıcılara daha akıcı bir dijital deneyim sunabilir, veri güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz. İş ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir bir yapı sayesinde paradan tasarruf edin.

Zamanında servis mevcut

Türk Telekom Bulut müşterileri, hizmet bedelini Türk Telekom faturasında yer alan kredi kartı veya form ile sadece Türk Lirası olarak ödeyebileceklerdir. Kullanıcılar, kullanımı kolay bir kontrol panelinden sunucularını kolayca yönetebilecekler. Dakikalar içinde sağlanan sanal altyapı sayesinde Türk Telekom Bulut kullanıcıları, Türk Telekom ofislerine veya bayilerine uğramadan tüm işlemlerini kontrol paneli üzerinden gerçekleştirebilecek.