Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Tumblr da mavi tik için 8 dolar isteyecek!

saka mi gercek mi twitterdan sonra tumblr da mavi tik icin 8 dolar isteyecek 0 mbaqgvae

Tumblr da mavi tik için 8 dolar isteyecek, Şubat 2007’de kurulan Tumblr, bir mikroblog platformu ve sosyal medya sitesidir. Ortalamadan fazla takipçisi olan profiller doğrulanmaz.

Tumblr ayrıca mavi tik için 8 dolar talep edecek

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’ın stratejisine göre, bu Amerikan platformundaki kullanıcılar profillerini iptal etmek ve ilgili profilin kendilerine ait olduğunu göstermek için 7.99$ ödeyecekler.

Twitter’dan farklı olarak Tumblr’ın hizmetini satın alanların iki mavi tik işareti olacak. Bu site tarafından yayınlanan ilgili duyuruların alt kısmında başka bir duyuru daha bulunmaktadır.

saka mi gercek mi twitterdan sonra tumblr da mavi tik icin 8 dolar isteyecek 1

Bu uyarıda, bu sembol profili doğrulamaz, sadece değerli bir mavi internet simgesidir. Birçoğu bunun Twitter’ın yeni politikasıyla alay etmek için yapıldığına inanıyor. Bu sistemin kalıcı olup olmadığını göreceğiz.

Pek çok gösterge bu açıklamanın Elon Musk’ın kararlarıyla dalga geçmek için yapıldığını öne sürse de gelecekte neler olacağını kestiremiyoruz. Tumblr daha önce 1 Nisan 2014’te bir gün boyunca benzer bir program çalıştırmıştı ve daha sonra kaldırılmıştı.