Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Tüm İnstagram Gönderileri Artık Zamanlanabilecek

butun instagram gonderileri artik zamanlanabilecek iste yeni donem 0 i41zetu3

 İnstagram Gönderi, Instagram kullanıcıları için yeni bir gönderi planlama sistemi test ediliyor. Bu mekanik, tarayıcı sürümlerinde ve taşınabilir işletim sistemlerinde çalışacaktır.

Instagram’ın gönderi paylaşma özelliği yok mu?

Önceden yalnızca Facebook Business Suite’te bulunan gönderi planlama işlevinin kullanımı artık çok kolay. Adam Mosseri’nin paylaştığı fotoğrafta içeriğin 75 gün sonrasına kadar belirlenebileceği yazıyor.

Profesyonel” hesaplar (işletme hesapları) planlama özelliklerinden yararlanabilir. Hesap ücretsiz olarak profesyonel bir hesaba dönüştürülebilir. Ayrıca Instagram, resmi hesabından bu bahisle ilgili bir yazı yayınladı.

butun instagram gonderileri artik zamanlanabilecek iste yeni donem 1 kf7p2l7g
Business Suite ile planlanamayan Makara gönderilerini planlama yeteneği, binlerce içerik üreticisini memnun etti. Artık “Gelişmişr”i tıklayıp “Bu gönderiyi planla” öğesini seçerek, oluşturduğunuz içeriği paylaşmadan önce planlayabilirsiniz.

Gönderinizi paylaşmak için tarih ve saati belirledikten sonra “Planla” seçeneğini tıklamalısınız. Ayrıca içerik üreticileri için “Başarı” veya “Başarı” olarak tanımlanabilecek başka bir program tanıtıldı.

Instagram, gerçek fotoğraflar yayınlayan kişilerin başarılarını resmen tanıyacak. Azim büyük ödüller kazanacaktır. Başarı anında izlenebilir. Instagram için yayın planlama özelliği kullanıma sunuluyor.