Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

TikTokta uyuyarak 400 bin dolar kazanmak

yeni akim tiktokta uyuyarak 400 bin dolar kazanmak 0 hbzwqhba

TikTokta uyuyarak 400 bin dolar kazanmak, TikTok şimdiden dünyanın en tanınmış uygulamalarından ve fotoğraf paylaşım platformlarından biri. TikTok kimileri için sadece bir eğlence platformuyken kimileri için geçim kaynağı. Bu alanda başlayan yeni bir akım sadece yatarak para kazanmanızı sağlıyor.

The Wall Street Journal, TikTok’ta uyuyan kişilerle röportaj yaptı ve olayın ayrıntılarını ortaya çıkardı. Bu kişiler arasında 1 milyondan fazla takipçisi olanJakey Boehm de var. Boehm yaptığı açıklamada, her gece saat 22.00’de uyandığını ve uykuya dalmak için TikTok Live’ı açtığını söyledi. 28 yaşındaki yayıncı kendi başına uyuyor ve ayda ortalama 35.000 dolar kazanıyor. Bu süre zarfında Boehm yılda 400.000 doların üzerinde para kazandı.
yeni akim tiktokta uyuyarak 400 bin dolar kazanmak 1 5fjdokrd
İzleyicilerin TikTok üzerinden gönderdiği hediyelerle Boehm’in uykusu interaktif bir şovla bölündü. Bu ikramlar sayesinde odadaki ışıkları ya da sesi açıp Bohem’in uykusunu bölebilirsiniz. Boehm’e göre izleyiciler kaosu sever.

WSJ’ye göre izleyiciler de bu şovları izliyor, bu yüzden ara veriyorlar. Hatta bazıları bunu bir arkadaşlık olarak görüyor. Diğerleri uykuya dalmak için bu tür programları izler. Temel olarak, uyuyan şov ilk olarak Twitch’te göründü. Uyuyan yayınların gelire dönüşmesi de elbette gönderilen hediyelerden kaynaklanmaktadır. TikTok bu ikramlar için ödenen tutarı ölçer, kullanıcı da bunu ölçer. TikTok’un kaç hisse aldığı belli değil ama sektöre örnek olacağını söylüyor.