Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Spotifyın bilmediğiniz 5 özelliği

Spotifyın bilmediğiniz 5 özelliği

Gelişmiş Arama

Platformlarında 80 milyondan fazla para çekme işlemi var. Bu nedenle, karşılaşabileceğiniz en yaygın sorunlardan biri aradığınızı bulmaktır. Google gibi, Spotify da istediğiniz müziği ve belki de bilmediğiniz başka müzikleri bulmanıza yardımcı olmak için arama formülünü iyileştirmenin yollarına sahiptir. Sanatçı veya müzik adlarına ek olarak, arama alanı türler ve etkinliklerle doldurulabilir. Bir yıl veya yıl, ilaç vb. Girebilirsiniz. Arama terimlerini birleştirmek veya hariç tutmak için aramanızda “ve” veya “değil” kelimesini kullanabilirsiniz. Örneğin, 1984 hariç, 1980 ile 1989 ortaları arasında iki sanatçının müziğini arayabilirsiniz. İstediğiniz şarkının adını bilmiyorsanız, ancak şarkının en az üç kelimesini biliyorsanız, şarkı sözlerini bile arayabilirsiniz.

Oynatma listelerini diğer platformlardan içe aktarabilirsiniz.

Üçüncü taraf bir uygulamayla, çalma listelerinizi yalnızca birkaç tıklamayla kolayca Spotify’a taşıyabilirsiniz. Aslında Spotify çalma listelerinizi başka bir hesaba aktarabilirsiniz, böylece ne kullanırsanız kullanın dinleme deneyiminiz aynıdır.

Arkadaşlarınızın ne dinlediğini görün.

Spotify, halihazırda kullandığınız herhangi bir sosyal ağ platformu gibi arkadaş eklemenize izin verir. Arkadaşınızın Spotify kullanıcı adını biliyorsanız, onlara manuel olarak bağlanabilir ve son zamanlarda ve ne kadar süredir dinlediğini görebilirsiniz. Ayrıca herkese açık çalma listelerine de göz atabilirsiniz.

Spotify’ı alarm olarak ayarlayın.

Google Watch uygulaması, Spotify hesabınızla entegre olabilir. Saat uygulamasını açtığınızda, Alarmlar sekmesine gidin ve orada bulacağınız anlık müzik önerilerini görün. Bir iPhone kullanıyorsanız, Spotify’ı kullanarak alarm ayarlamak kolay değildir. iOS’taki yerel alarm uygulaması, bir Spotify hesabına bağlanmaya izin vermiyor, ancak bazı üçüncü taraf uygulamalarda bir çözüm bulabilirsiniz.