Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmeti

Sosyal medya reklamcılığı her geçen gün daha karmaşık ve ihtisas gerektiren bir alan konumuna gelmektedir. Sosyal medya ortamı dinamik ve gündemi sürekli değişen bir ortam olduğundan dolayı, reklamlarınızın yönetimi aktüel, siyasi ve sosyal vakalar göz önüne alınarak yayınlanmalıdır. Bu sayede bütçenizin optimum halde değerlendirilmesi ve maksimum verim alınabilmesi için lüzumlu tüm bileşenler profesyonel bir biçimde yönetilmelidir.

sosyal medya reklam yönetimi hizmeti

🎯Günümzde dijital pazarı iyi şekilde kullanarak, hedef kitlenize en kısa yoldan ve kolayca ulaşabilirsiniz!

Günümüzde dijital reklamcılığın önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya reklamlarının yönetimini, en iyi verimi alabilmek için profesyonel bir ekibe yaptırmanız gerekmektedir. Çita Bilişim olarak, firmanızın sosyal medya analizinin yapılması, sosyal medya hesaplarınızın reklamlar için uygun hale getirilmesi, sektörel olarak mecra yönetiminizin belirlenmesi, sosyal medya reklam bütçenizin oranlarının tespit edilmesi ve hedef kitleniz için gerekli demografik planlamanın yapılması hizmetlerini sunuyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir Sosyal Medya Reklam Yönetimi hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama ekibimize bırakmaktır.

Çita Bilişim olarak sunduğumuz SEO olarak bilinen profesyonel Sosyal Medya Reklam Yönetimi hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı'na Genel Bakış

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık süratli bir halde tarz değiştirerek toplumsal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve öteki toplumsal platformlar artık yeni bir şahsi ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Markalar artık toplumsal medya yardımıyla kullanıcılarıyla yakın münasebet kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün matbu mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız vakit rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük bulunduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir toplumsal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Sosyal Medya Reklamcılığı ile Sağladığımız Faydalar

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile faal ve zamanında reklam vizyonu, Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle müessir ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması, Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması, Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve toplumsal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hakkında Merak Edilen Sorular

Facebook ve Instagram reklamları, küresel dijital reklam harcamalarının % 18,4’ünü oluşturmaktadır. YouTube, LinkedIn ve Twitter’ı da bu orana eklediğinizde, müşterilerinizin onlineda vakit geçirdikleri yerlerden ulaşmak için çok büyük bir fırsatınız oluşuyor.

Sosyal medya reklamcılığında uzman olan ekibimiz, kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzün edinme bedelini hesaplamanıza yardımcı oluyor. Reklamlarınızı tasarlıyor, kampanyalarınızı oluşturuyor, verileri düzenli olarak analiz ediyor bu sonuçlara göre satışlarınızı artırmaya odaklanıyoruz. Facebook ve Instagram Reklamları, platformda çok fazla zaman harcayan potansiyel müşteri hacmi nedeniyle genellikle müşterilerimiz için en karlı kanaldır. Ayrıca, birçok müşteri sosyal medyada yaptıkları araştırma ve önerilere dayanarak satın alma kararları alıyorlar.

Projeler sayfamızdan Vakıf & Dernek Sitesi örneklerini inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak veya 0850 885 37 14 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

WhatsApp
Facebook
LinkedIn