Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Sony, God of War: Ragnarök temalı telefon kılıflarını duyurdu

sony god of war ragnarok temali telefon kiliflarini duyurdu 0 reifiymx Sony, önde gelen aksesuar üreticisi Casetify iş birliğiyle üretilen God of War: Ragnarok temalı akıllı telefon kılıflarını duyurdu. Merakla beklenen aksiyon-macera oyunundan esintiler taşıyan kıfılar iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max ve Samsung Galaxy S22 Ultra modelleri için sunuluyor.
sony god of war ragnarok temali telefon kiliflarini duyurdu 1 bystcjtw Şirket kılıfların Asyalı illüstratörler, çizgi roman ve grafiti sanatçıların dizaynlarını içerdiğini söylüyor. Hudutlu sayıda üretilen özel aksesuarlar God of War: Ragnarök’ün çıkış tarihi olan 9 Kasım prestijiyle satışa sunulacaklar. Koleksiyon birbirinden çarpıcı eserler içeriyor.

sony god of war ragnarok temali telefon kiliflarini duyurdu 2 tna33q4w

Geri sayım başladı

God of War: Ragnarok, 9 Kasım’da PS4 ve PS5‘te piyasaya sürülecek. Oyun, İskandinav mitolojisinde dünyanın sonu manasına gelen Ragnarok‘u durdurmak zorunda kalacak Kratos ve Atreus‘un maceralarını anlatacak. Kıssada yepyeni God of War 2018’den karakterler yer alacak. Eleştirmenler projenin özgün oyundan çok daha iyi olduğu söylüyor.