Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Samsung, Galaxy Z Fold cihazlarına S-Pen girişi eklemek istiyor

samsung galaxy z fold cihazlarina s pen girisi eklemek istiyor 0 w6ky2tlm
Galaxy Z Fold
Katlanabilir akıllı telefon pazarının lideri olan Samsung, bu pazarın önümüzdeki yıllarda daha da büyümesini bekliyor. Pazardaki lider konumunu korumak isteyen şirket, bu doğrultuda Galaxy Z serisine büyük bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

Samsung, Apple’ın katlanabilir cihazını 2024’te tanıtacağına inanıyor

Samsung, MXTheElec‘e, katlanabilir telefon pazarının 2025 yılına kadar yıllık büyüme yaşayacağını ve sektör tedarikçilerinin bu senaryo için hazırlanmaya başladığını söyledi. Ayrıca Samsung, Apple’ın 2024 yılında iPad şeklini alacak katlanabilir bir cihaz tanıtacağını düşünüyor.

Şirket, Güney Kore pazarında 20’li ve 30’lu yaşlardaki tüketicilerin iPhone’larını Samsung’un katlanabilir cihazları için terk ettiğini söyledi.Bu değişim, öncekinden üç ila dört kat daha fazla görünüyor.

Samsung, katlanabilir telefonun daha ince ve daha hafif olmasını istiyor

samsung galaxy z fold cihazlarina s pen girisi eklemek istiyor 1 oqdcvvfq
Güney Koreli teknoloji devi, katlanabilir telefon kullanıcılarının çok azının sektörde kaldığını ve bir sonraki cihazları için katlanabilir bir cihaz tercih ettiğini söylüyor. Katlanabilir telefon pazarı, toplam telefon pazarının yalnızca %1’ini oluşturuyor ancak Samsung, sektörün etkileyici bir oranda büyümesini bekliyor.Bu doğrultuda cihazdaki ve genel pazardaki itibarını artırmayı hedefleyen şirket, katlanabilir telefonun ince, hafif, güçlü ve ekranda daha az kırışıklı olması konusunda son derece istekli. Bunların dışında olarak Samsung, kullanıcıların istediği S-Pen girişini değerlendirdi ve bu özelliği yeni Galaxy Z Fold modellerine eklemeye hazırlanıyor.