Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Samsung, Android Güncellemelerini Hızlı Dağıtmak Istiyor

samsung android guncellemelerini daha da hizli dagitmak istiyor 0 txepvlik

Samsung‘un, Android Güncellemelerini Hızlı Dağıtmak Istiyor konusunda daha az elverişli sabıka kaydı olan şirketlerden biri olduğu gösterildi. Ancak son yıllardaki gelişmeler göz önüne alındığında artık yeniden canlanan bir güç merkezi.

Samsung yaptığı açıklamada, güncellemelerini Google‘ın kararlı Android 13 güncellemesini yayınlamasından yalnızca iki ay sonra yayınladığını söyledi. Geçtiğimiz yıllara bakıldığında Güney Koreli şirket daha önce hiç bu kadar hızlı bir firmware güncellemesi yapmamıştı. Ancak şirket daha iyisini yapmak istiyor.

Samsung, güncellemeleri daha hızlı sağlamak istiyor

Galaxy S22 serisi Android 13 güncellemesini 24 Ekim’de, Galaxy S21 ise Android 13 güncellemesini 8 Kasım’da aldı. Samsung ayrıca Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy S20 serisinin Kasım 2022 bitmeden güncelleme alacağını söyledi. Öte yandan şirket, Android 13 güncellemesini Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Fold 3 için yayınlama sözü verdi. gelmeden önce. bu yılın sonu Bizi takip edenlerin hatırlayacağı üzere Galaxy A ve M serisi de Android 13 güncellemesini almaya başladı.

Samsung yaptığı açıklamada, daha hızlı ve daha iyi güncellemeler sağlamak için Google ile çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Android 14 (One UI 6.0) için, tüm üst düzey ve orta sınıf akıllı telefonların 2023’ün sonundan önce güncellemeyi almasını bekliyoruz.