Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Samsung açıkladı: Apple’ın katlanabilir akıllı telefonu ne zaman çıkacak?

samsung acikladi applein ilk katlanabilir ekranli cihazi ne zaman cikacak 0 f9mfhhfy
Katlanabilir Akıllı Telefon
Elec web sitesi geçen ay Samsung’un üst düzey yöneticileri ve tedarikçileri arasında bir toplantı düzenlediğini duyurdu. Toplantı sırasında, değerli zamanın katlanabilir akıllı telefon stratejisine harcandığı açıklandı.

Güney Koreli şirket liderlerine göre katlanabilir taşınabilir cihaz segmentinin yıllık ortalama büyüme oranı 2025 yılına kadar %80’e ulaşacak. Analistlere göre bunun nedeni, diğer faktörlerin yanı sıraApple’ın pazara girmesi.

samsung acikladi applein ilk katlanabilir ekranli cihazi ne zaman cikacak 1 ekxkj1pc

Tablet veya dizüstü bilgisayar iddiaları

Samsung yöneticileri, Apple’ın ilk katlanabilir taşınabilir cihazını 2024‘te piyasaya sürmesini önerdi. Apple’ın birçok cihazını indirimli olarak satan Cupertino merkezli şirket, önce iPhone’u katlanabilir bir tablet veya dizüstü bilgisayarla değiştireceğini söyledi.

Tedarikçilerle bir araya gelen firma temsilcileri, Güney Kore’de katlanabilir akıllı telefonlara olan yoğun tüketici ilgisine dikkat çekti. Samsung tarafından yapılan bir ankete göre katlanabilir cihaz kullanıcılarının yüzde 90’ı bir sonraki telefonlarının katlanabilir olacağını söylüyor.