Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

PS VR2 için 11 yeni oyun geliştiriliyor

ps vr2 icin 11 yeni oyun gelistiriliyor 0 lncwrnly
Önümüzdeki yıl Şubat ayında piyasaya sürülecek olan PS VR2 sanal gerçeklik başlığı üzerinde çok fazla çalışma yapılıyor. Sony, lansman gününde 20 oyun sunmayı planlıyor. Lansman sırasında 4 oyun duyuruldu. Şimdi 11 oyun daha duyuruldu.

PS VR2 oyunu nedir?

Sony’nin duyurusuna göre, 11 yeni oyun halihazırda geliştirilme aşamasında. Böylece 22 Şubat 2023 tarihinden sonra toplamda 15 eser çalınabilecektir. Ayrıca 5 yeni eser duyurulacak.
Resident Evil Village, Horizon Call of the Mountain, The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Redistribution ve No Man’s Sky daha evvel açıklanan yapımlardı. Yeni üretimler ise şu biçimde sıralanıyor:

The Dark Pictures: Switchback VR

Supermassive Games tarafından geliştirilen The Dark Pictures: Switchback VR, bir roller coaster yolculuğunda endişe yaşadığınız bir nişancı oyunudur.

Crossfire: Sierra Squad

Smilegate tarafından geliştirilen Crossfire: Sierra Squad oyunu Crossfire cihanında 60 farklı misyona çıkarak düşmanlara göz açtırmamanızı bahis ediniyor.

The Light Brigade

Funktronic Labs tarafından geliştirilen The Light Brigade, rastgele oluşturulan savaş meydanlarında rougelike gibisi bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.

Cities VR – Enhanced Edition

Fast Travel Games imzalı Cities VR – Enhanced Edition, kent kurma oyununu şahsen içerisinde deneyim etmenizi sağlıyor.

Cosmonious High

Owlchemy Labs elinden çıkan Cosmonious High oyununda oyuncular, epey renkli ve eğlenceli bir dünyada bozulan karakterleri tamir ederek eski günlere dönmeye çalışacak.

Hello Neighbor: Search and Rescue

Son periyodun tanınan oyununun VR versiyonunda Mr. Peterson’ın konutu daha korkutucu bir biçimde karşınıza çıkıyor ve 6 oyuncuya kadar bodrum katında tutulan çocuğu kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Jurassic World Aftermath Collection

ps vr2 icin 11 yeni oyun gelistiriliyor 1 l6trw6fl

Coatsink’in Jurassic World Aftermath Koleksiyonu, orijinal oyunun 1. ve 2. bölümlerini birleştiriyor. Jurassic World ve Jurassic World: Fallen Kingdom arasında geçen oyun, 4K 90 fps sunuyor. Oyuncular kendilerini yepyeni karakterlerle korkunç dinozorların ortasında bulacaklar.

Tabanca Kırbaç VR

Pistol Whip VR, düşmanlarınızı silahınızla olabildiğince uzağa vurabileceğiniz sürükleyici bir dünyada size yeniden bir deneyim yaşatacak.

Zenith: Son Şehir

Zenith: The Last City oyunu, muhteşem bir atmosferde yüzlerce saat geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Sonbahardan sonra

Vertigo Games tarafından geliştirilen After The Fall, 3 ila 32 oyuncu ile oynayabileceğiniz ve farklı düşmanlarla yüzleşebileceğiniz bir hikayeye sahip. İsterseniz solo oynayabilirsiniz.

Dokunaç

Tentacular, listenin en eğlenceli girişi olarak öne çıkıyor. Dev bir ahtapot olarak La Calma adasındaki görevlerde arkadaş edinebilir veya şehri alt üst edebilirsiniz. Göz takip oyununun karakterleriyle yüz yüze tanışabilirsiniz.