Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Postegro nedir, nasıl kullanılır? Web postegro giriş yolu

Türkiye’de de en çok kullanılan toplumsal medya platformlarından Instagram, web ve mobilde sık güncelleme alıyor fakat hâlâ kulanıcıların görmek istediği birçok özellikten mahrum. Gizli profilleri görme bunlardan biri. Kapalı hesaplara bakma, kapalılık ihlali olduğunu bildiğimiz halde vakit zaman kimi şahısların gerek duyduğu aksiyonlardan ve biz katiyen önermiyoruz. Instagram, elbette buna müsaade vermiyor; Postegro & Lili üzere üçüncü parti site / uygulamaları kullanmak gerekiyor. Pekala, Instagram ile ismini duyduğumuz, son derece tanınan stalk uygulamalarından Postegro nedir?

Henüz tanışmayanlar için Postegro ne demek anlatıyoruz. Postegroya nasıl girerim? merak edenler için de web postegro giriş yolundan bahsediyoruz. Postegro nedir anlatmaya başlamadan evvel, Postegro ve misal uygulamaların inançlı olmadığını, şahsî hesabınızla asla giriş yapmamanız gerektiğini hatırlatalım.

Postegro nedir ❓

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 0 a3pe9y7m Postegro nedir? kısaca açıklamak gerekirse; Postegro, Instagram’da takip etmeden bilinmeyen profilleri görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Postegro APK olarak Android telefonlara indirilebilebilir, iPhone’lar için resmi uygulaması yoktur. Web Postegro ise uygulamanın internet tarayıcı üzerinden kullanılabilen web sürümüdür. Rastgele bir internet tarayıcı üzerinden Postegro giriş sayfasını açarak, Instagram kullanıcı ismi ve şifrenizi girmek suretiyle Instagram’da stalk yapmaya başlayabilirsiniz.

Postegro, hesabını kilitleyen şahsa takip isteği göndermek durumunda kalmadan profilini görmenizi sağlar. Geri takip etmeden evvel neler paylaştığını görmek istediğiniz bilinmeyen profillere bakmak için birebirdir. Postegro Lili uygulaması daha çok bâtın hesaplara bakmak için kullanılıyor olsa da tek özelliği bu değil. Anonim öykü izleme ve profil fotoğrafı büyütme için de kullanabileceğiniz bir uygulama ya da site.

Postegro ne işe fayda 🔓

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 1 fitchlhn 100.000’nin üzerinde indirme, 50.000’nin üzerinde günlük kullanıcısı ile en tanınan stalk uygulamalarından Lili Postegro, Instagram bâtın profilleri görmenize müsaade verir. Postegro uygulaması ile şunları yapabilirsiniz:
 • Gizli profillerdeki gönderileri görme
 • Gizli profillerdeki öyküleri izleme
 • Birden fazla hesap ile kullanma
 • Detaylı arama yapma
 • Hesapları favorilere ekleme
 • Hikayeleri indirme
 • Gönderleri kaydetme
 • Basit, anlaşılır kullanıcı arayüzü

Postegro web giriş nasıl yapılır 💻

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 2 zpnafgag

 1. Web Postegro sayfasını açın.
 2. Otomatik olarak giriş sayfasına yönlendirileceksiniz.
 3. Instagram kullanıcı ismi ve şifrenizi girmeniz isteniyor.
 4. Giriş yap butonuna tıklıyorsunuz.
 5. Postegro Lili web arayüzü karşınıza çıkıyor.

Postegro giriş nasıl yapılır? çok soruluyor. VPN programı, uygulaması yahut VPN’li internet tarayıcısı kullanmıyorsanız Postegro giriş yaparken sorun yaşayabilirsiniz. Postegro sitesine (resmi sitesinden bahsediyoruz) erişmek için en kolay ve fiyatsız yol; Opera VPN tarayıcısını kullanmak. Ayarlardan VPN’i açıp Web Postegro Lili sitesine giderseniz, açılmama problemiyle karşılaşmazsınız. Tekrar de Postegro açılmıyor ise bu, sunucu kaynaklıdır. Çok tanınan bir Instagram stalk sitesi olduğundan yavaşlama yaşayabilirsiniz.

Yeri gelmişken, Postegroya girmek için kaç takipçi lazım? sıkça soruluyor. Postegroya giriş için Instagram’da en az 50 takipçinizin olması gerekiyor ki; bu sayılara ulaşmak hiç de sıkıntı değil. Son olarak, Postegro Telegram adresinden en son yenilikler paylaşılıyor. Telegram üzerinden Lili Postegro uygulaması ile yaşadığınız sorun ve görüşleri sunabilirsiniz.

Postegro nasıl indirilir 📱

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 3 uiq3cdt6

 1. Telefondan Postegro sitesine giriliyor. (VPN ile girebilirsiniz.)
 2. “Download APK” butonuna dokunuluyor.
 3. Postegro v51.apk belgesini açarak yüklemeyi başlatılıyor.

Postegro uygulaması Android Google Play Store üzerinden indirilemiyor. Bu noktada Postegro Lili APK indirme linkini nasıl bulacağınızı düşünebilirsiniz. Postegro sitesi üzerinden APK evrakını telefonunuza indirip klasik APK uygulama yükleme adımlarını takip ederek kurabilirsiniz. Postegro açılmıyor, nasıl indireceğim? diye soranlar için de süratli ve sıkıntısız indirme tekniğini paylaşalım. Opera VPN ile Postegro sitesine rahatça girebilir ve telefonunuza problemsizce yükleyebilirsiniz.

Postegro fiyatsız mi? diye merak edenler olabilir. Postegro & Lili uygulaması fiyatsız olarak indirilebiliyor lakin belirli özellikleri kullanmak için aylık yahut yıllık planlardan birini seçmeniz gerekiyor. Örneğin; reklam görmek istemiyorsanız aylık 2 dolar vererek uygulamadaki tüm reklamları kaldırabilirsiniz. Sınırsız kapalı kıssa izlemek, sınırsız bâtın profile bakmak ve profilime kim baktı? öğrenmek için abonelik satın almanız gerekiyor.

Postegro nasıl kullanılır ❓

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 4 emvzanqe Postegro uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra karşınıza üç seçenek çıkacak. Rastgele bir saklı profile bakmak istiyorsanız, “View Hidden Profiles”, profil fotoğrafını büyütüp bakmak ve indirmek için “View Profile’s pictures”, öykülere gizlice bakmak için de “View Stories” butonuna dokunun. Bir de tüm özelliklerin kilidini açan satın alma seçeneği mevcut. Bu seçenekler, uygulama sürümüne nazaran farklılık gösterebiliyor. Resmi siteden indirilebilen Postegro app v51 sürümünde bu seçenekler mevcut. Pekala, Lili Postegro ile hesaba nasıl bakılır?
 1. Gizli profilleri görün seçeneğine dokunun.
 2. Güvenlik denetimi için bekleyin.
 3. Hesapları görüntüleyin’e dokunun.
 4. Profiline bakmak istediğiniz hesabın kullanıcı ismini girin.
 5. Paylaştığı tüm fotoğraflar, görüntüler, öyküler çıkacaktır.

Peki, Postegro, bilinmeyen hesapları nasıl görmenizi sağlıyor?

Postegro nasıl çalışır 👎🏻

Postegro ve Postegroya emsal uygulamalar aslında tüm saklı hesapları gösterme hünerine sahip değil. Hesabını gördüğünüz kişi daha doğrusu stalkladığınız kişi, evvelce Postegro vb. bir uygulamayı aslında kullanmış biri oluyor. Yani gizli profil bakma hizmeti veren Postegro Lili, aslında uygulamayı daha evvel kullanmış farklı bir kullanıcının ulaştığı dataları size sunuyor. Postegro sitesinde yazdığı üzere, istediğiniz bir zımnî profili görme bahtına sahip değilsiniz. X kullanıcının hesabı bir formda birisi tarafından görülmüş ve görüntüleme Postegro üzere bir uygulama ile olduysa o hesap artık saklı olmaktan çıkıyor.

Postegro inançlı mi ❌

postegro nedir nasil kullanilir web postegro giris yolu 5 jf4kdabi Sadece APK olarak indirilebilmesi bir yana, çalışma formundan ötürü Postegro uygulamasının kullanımının çok da inançlı olmadığını rahatça söyleyebiliriz. Postegro ile de sonlu değil; İnternette ufak bir arama yaptığınızda Postegro üzere uygulamaların sayısının epey fazla olduğunu görebilirsiniz. Bu çeşit uygulamalara katiyen birincil kişisel/iş hesabınızla giriş yapmayın! Aslında giriş yaptıysanız ve hesabınızda kuşkulu hareket tespit ettiyseniz, Instagram hesap kurtarma adımlarını izleyin. Bu tip uygulamaların telefonunuzdaki öbür bilgilere de erişebileceğini unutmayın.

Postegro gibisi uygulamalara dikkat ‼️

Postegroya emsal uygulamalar, genelde hesap çalmaya yönelik hazırlanmış, kullanıcı zaaflarından faydalanan uygulamalar. Instagram’ın bu çeşit uygulamaları yasaklama sebebi; elbette saklılık ihlali. Yeni bir hesap açıp (sahte/fake hesap) stalklamak ya da stalklamamak size kalmış. Tavsiyemiz, bu çeşit uygulamalara telefonunuzda yer vermeyin.

Bu rehber yazıda son devrin tanınan uygulamalarından Postegro nedir, nasıl çalışır? anlatmaya çalıştık. Postegro Lili üzere uygulamalar, her vakit trend olsa da son derece güvenilmez uygulamalar olduğunu asla unutmayın.