Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Pokemon’un ana karakteri Ash Kethcum, 25 yıl sonra nihayet şampiyon oldu

pokemonun ana karakteri ash kethcum 25 yil sonra nihayet sampiyon oldu 0 9fcr6keq

Pokemon’un ana karakteri Ash Kethcum, 25 yıl sonra nihayet şampiyon oldu

Pokémon çizgi dizisinin ana karakteri Ash Ketchum, Dünya Taç Giyme Serisi’nde Sekiz Usta Turnuvası’nı kazanarak Pokémon dünyasındaki en âlâ Eğitmen unvanına layık görüldü. Ash zaferini Pokémon Eşsiz Seyahatler isimli dizinin Japonya’da 11 Kasım tarihinde ve ileriki günlerde tüm dünyada gösterime girecek olan son kısmında kutluyor.
Pokémon çizgi dizisinin son döneminde Ash ile Pikachu eğitimlerini ve yeteneklerini sınıyor. Sonunda da Ash, Pokémon Dünya Taç Giyme Serisi’nin yeni Hükümdarı unvanını kazanarak gayesine ulaşıyor. Bu tarihî zafer Ash’in 25 yıl boyunca Pokémon dünyasında yaptığı sayısız maçtan kuvvetli araştırmalara kadar tüm maceralarıyla geldiği son nokta oluyor.

Ash Kethcum Şampiyon Oldu

Kanto bölgesinde başladıkları seyahat boyunca Ash ile Pikachu pek çok rakiple karşı karşıya geliyor ancak turnuva zaferini daima kıl hissesi kaçırıyor. Bu güçlü ikili seyahatine devam ediyor ve Ash nihayet Alola bölgesindeki Manalo Konferansı’nda dünyanın birinci Pokémon Ligi Şampiyonu unvanını kazanıyor. Böylelikle bir Pokémon Eğitmeni olarak ne kadar ilerleme kaydettiğini gözler önüne seriyor.

Ash’in elde ettiği Dünya Şampiyonu unvanı tanınan kültürde değerli bir dönüm noktası ve tıpkı vakitte Ash’in seyahatini 25 yıldır takip eden sadık Pokémon hayranlarına kutlamak için bir kıymet teşkil ediyor.
pokemonun ana karakteri ash kethcum 25 yil sonra nihayet sampiyon oldu 1
The Pokémon Company International’ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Taito Okiura, “Ash Ketchum’un 25 dönem boyunca dünyanın en âlâ Pokémon Eğitmeni unvanını kazanmak için gösterdiği azim, Eğitmen olmanın ne demek olduğunu en yeterli yansıtan özellik.” dedi. Taito Okiura “Pokémon Eşsiz Seyahatler isimli dizinin yeni dönemi ve bu macera dolu son kısmı önümüzdeki yıl tüm dünyada gösterime girdiğinde bu unutulmaz anı Pokémon hayranlarıyla birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz. Hayranların kaçırmak istemeyeceği bir dönem olacak bu!” diye kelamlarına devam etti.

Pokémon Eşsiz Seyahatler dizisi şu an sırf ABD Netflix’te gösteriliyor. Pokémon hayranları yeni kısımların ne vakit gösterime gireceği hakkında bilgi edinmek ve Ash’in dünyanın en güçlü Pokémon Eğitmeni olmaya giden yolda yaşadığı son maceralarda Ash ile Pikachu’ya eşlik etmek için Netflix’i takip edebilir.