Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Opera Tiktok Entegrasyonu Sundu

opera tiktok entegrasyonu sunan ilk tarayici oldu 0

Opera Tiktok Entegrasyonu Sundu, Opera yazılımı, popüler masaüstü tarayıcısına TikTok küçük resim hizmetini entegre etti. Norveçli şirket, Opera’nın kenar çubuğuna TikTok’a hızlı erişim ekledi. Bu nedenle başka bir uygulama veya yeni bir sekme açmadan platforma erişim mümkün olacaktır.

Opera’nın çok işlevsel bir kenar çubuğu vardır. Yeni işlevi etkinleştirmek için kenar çubuğuna sağ tıklayıp ayarlar menüsünü açmanız gerekir. Messengers bölümünden TikTok’u etkinleştirdikten sonra, tarayıcının sol tarafında bir bağlantı seçeneği görünecektir.

opera tiktok entegrasyonu sunan ilk tarayici oldu 1 eqjvjlw5

Kullanıcı talep ve ihtiyaçlarını karşılayın

Opera etiketinin yöneticisi Joanna Chaika, “TikTok, komik ve kısa fotoğraflarla dolu bir platformdan bir eğlence, haber ve ilham kaynağına dönüştü” dedi.  Bu özellik, kullanıcılarımızın TikTok’u parmaklarının ucunda taleplerine Opera’nın verdiği bir yanıttır.

TikTok’a bir tarayıcı üzerinden hızlı erişim, görselleri bilgisayarında düzenlemek ve platforma yüklemek isteyenler için pratik olabilir. Opera’nın kenar çubuğu, WhatsApp, Telegram, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere birden çok platforma hızlı erişim sağlar.