Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Müjde! Twitter’ın sevilen özelliği herkes için ücretsiz olabilir

Twitter’ın sevilen özelliği

Elon Musk’ın 44 milyar dolara satın aldığı popüler sosyal medya platformu Twitter için inanılmaz planlar geliyor. Musk ve çevresi, birçok yöneticiyle birlikte platformun gelecek nesillerine hazırlanıyor. Ancak program hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Muhtemelen, ‘tweet’inizi düzenleyin’ özelliği herkes için ücretsiz olacaktır.

Tweet düzenleme özelliği herkes için ücretsiz olabilir

Twitter’ın uzun süredir en büyük sorunlarından biri tweetlerdeki yazım hatalarını düzeltememesiydi. Yaklaşık bir yıllık planlama. Ancak, özelliğin kademeli olarak kullanıma sunulması yalnızca Twitter Blue kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

mujde twitterin sevilen ozelligi herkes icin ucretsiz olabilir 0 rw616zv2

Elon Musk, sosyal medya platformunu satın aldıktan sonra uygulamaya birçok yenilik yapacağını duyurdu. Ancak yeni bir tez ortaya çıktı. Teze göre Elon Musk, Twitter Blue paketinin ‘Tweet düzenleme’ özelliğini herkese ücretsiz sunmak istiyor. Bilgiler doğru olduğu için tüm kullanıcılar tweetlerinde değişiklik yapabilirler.

mujde twitterin sevilen ozelligi herkes icin ucretsiz olabilir 1 zovq1gq6

Genel olarak, bu hareket, platformda şeffaflık olduğunu gösteriyor. Bunların dışında Twitter’ın düzenle butonunu tüm kullanıcılar için ücretsiz hale getirme konusunda resmi bir duyuru bulunmuyor.