Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Microsoft yakında Surface Pro için yedek parçalar satacak

microsoft yakinda surface pro icin yedek parcalar satacak 0 zeumizrz

Microsoft yakında Surface Pro için yedek parçalar satacak

Surface markası altında birçok cihaz sunan Microsoft, Windows tarafında da MacBook ve iPad cihazlarının değerli sürümlerini sunuyor. Surface Pro ve Surface Laptop cihazları başarılı olmasına ve popülerliklerine rağmen düzenleme yetenekleri açısından rekabetin gerisine düştüler. Son yıllarda bunu geliştiren Microsoft, yakında Surface Pro 9 cihazlarının onarımını kolaylaştıracak.

Surface Pro 9 için Modül Değiştirme ve Onarım Kılavuzları

Bilgisayar, kulaklık ve cep telefonu gibi teknolojik ürünlerin tamir edilebilirliğini inceleyen iFixit, Surface Pro 9’u en son görüntülerle test etti. Daha önce şaşırtıcı derecede düşük puanlar alan Surface Pro serisi, yeni üyesiyle önemli ölçüde iyileşti. iFixit’in açıklamasına göre; Microsoft yakında ekran, pil ve anakart onarımlarını kolaylaştırmak için Surface Pro 9 için değiştirme modülleri ve kılavuzları yayınlayacak. Bu kesicilerin ve kılavuzların2023’ün başlarında satışa çıkacağı söyleniyor.

microsoft near surface pro for yedek parts sell 1 mm1efwog Bu saldırı Microsoft, Apple, Kişisel düzenleme hakları söz konusu olduğunda Samsung ve Google gibi şirketlerin izinden gidiyor. Günümüzün önde gelen markaları Samsung, Apple ve Google, ürünlerinin çoğu için yedek modüller ve kılavuzlar sunmaktadır. Microsoft’un başarısı, hükümetlerin bireysel düzenleme hakları oluşturmak için yapabilecekleri yatırımların sonucu gibi görünüyor. Şirket, yakın zamanda diğer cihazları için de yedek parça ve kullanım kılavuzları sunacak.