Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Microsoft Office Mobil Uygulamasından İki Özelliği Kaldırıyor

microsoft office mobil uygulamasindan iki ozelligi kaldiriyor 0 47llzqcb

Microsoft Office Mobil Uygulamasından İki Özelliği Kaldırıyor, Yazılım devi Microsoft, yıl sonunda taşınabilir Office programından iki özelliği kaldıracağını duyurdu. Saygın şirket, 31 Aralık 2022’de Dosya Aktarımı ve Yakındakilerle Paylaş özelliklerini geçmişte bırakacak.

Bildiğiniz gibi dosya aktarımı, Office programları ve bilgisayarlar arasında dosya aktarım yapmanızı sağlayan bir özelliktir. Ancak şirket, Office’e sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş bir bulut depolama hizmeti olan OneDrive’ın bu iş için yeterli olduğuna inanıyor. Bu nedenle, belge aktarma işlevine artık gerek yoktur.

microsoft office mobil uygulamasindan iki ozelligi kaldiriyor 1 mzmu7y9l

Bu, kullanıcı deneyimini geliştirecek

Share With Nearby‘a göre, taşınabilir Office uygulamasında bulunmayacak bir başka özellik de Android cihazlarla belgeleri uzaktan paylaşabilme özelliğidir. Ancak Microsoft, bu özelliğin müşterilerimizin tüm mevcut ihtiyaçlarını karşılamayacağına inanıyor.

Şirket yetkilileri, bu adımların Microsoft 365’i geliştirmek için atıldığını vurguladı. Giriş bölümünde belirtildiği gibi, tema değişiklikleri 31 Aralık 2022‘de geçerli olacaktır.