Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Marvel ve EA yeni oyunlar için iş birliği yapıyor

marvel ve ea yeni oyunlar icin is birligi yapiyor 0 dzpny3pm
Sinema ve dizi dünyasında ses getiren Marvel Studios, oyun alanında da faaliyet gösteriyor. Piyasaya sürülen veya planlama aşamasında olan oyunlarla birlikte EA ile yeni bir ortaklık duyuruldu.

3 yeni Marvel oyunu geliyor

Motive’in Marvel ile yaptığı yeni Iron Man anlaşması aslında EA ile yeni bir yakınlaşmaya işaret ediyordu. Bu hafta resmen açıklandı. EA ve Marvel’in ortaklığı, 3 yeni macera oyununun piyasaya sürüleceğini görecek.

Bir Iron Man oyununun yanına bir Black Panther oyunu ve bir Captain America oyununun geleceğine dair tartışmalar var. EA Seattle’ın yeni stüdyosu, Middle-earth: Shadow of Mordor deneyimi ile tanınan geliştiricilerin hazırladığı bir oyun olan Black Panther’ı hazırlıyor. Ancak diğer üretim hakkında henüz bir bilgi yok. Oyunların filmlere dayanmak yerine kendi hikayelerine odaklandığı söyleniyor.

Marvel’s Midnight Suns, Marvel oyunları tarihindeki en yakın oyun ve Aralık ayında piyasaya sürülecek. Niantic’in artırılmış gerçeklik Marvel World of Heroes, gelecek yıl piyasaya çıkacak. PS5 için Marvel’s Spider-Man 2 gelecek yıl geri geliyor. Marvel’s Wolverine, Marvel’s Iron Man ve daha fazlasıet bir çıkış tarihi bulunmuyor.