Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Instagram web arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarım

instagram web arayuzu yenileniyor iste yeni tasarim 0 bvgyd6pw
Instagram Web Arayüzü Yenileniyor
Instagram iPad uygulamasını bekleyenlere üzücü haber. Meta’nın bir temsilcisi, Instagram’ın iPad için özel bir uygulama geliştirmek yerine web arayüzünü daha güzel hale getireceğini söyledi. Yeni Instagram arayüzü bazı kullanıcılar için aktif.

Instagram bir iPad uygulaması yayınlamayacak

Instagram, kullanıcıların yıllardır iPad’de görmeyi beklediği uygulamalardan biri. Instagram tabletlerde kullanılabilse de, iPad için özel bir Instagram uygulaması yoktur; Meta sözcüsü Christine Pye’ye göre, bu asla olmayacak. Görünüşe göre şirket web arayüzünü geliştirmek için çalışacak.

Instagram web arayüzü geliştirme

Meta sözcüsü Pai, “Her zaman Instagram web deneyimini iyileştirmenin yolları üzerinde çalışıyoruz” dedi. diyor.

Bazı kullanıcılar için yeni bir Instagram dış görünümü yayınlandı

Instagram’ın yeni arayüzü ile karşılaşan kullanıcılar, gezinme menüsünün sol tarafa taşındığını ve DM deneyiminin web için daha uygun olduğunu söyledi. Ayarlar, kayıtlı gönderiler veya hesap değiştirme seçenekleri artık profil resminin altında gizlenmiyor, ancak yine de diğer menüden kolayca erişilebilir. Ek olarak, düğmeler yalnızca simgeler olarak görülmez ve hangi düğmenin ne yaptığı (hangi menü öğesine yönlendirdiği) açıktır. Bu yeni Instagram web arayüzü artık bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bazı kullanıcılar, üstte gezinme düğmeleri olan eski Instagram arayüzünü görür.