Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim? İşte yanıtı!

Son periyotta Instagram’ın gençler ortasında epey tanınan bir pozisyona yükseldiğini söyleyebiliriz. Bu durumun temel nedeni ise orta yaş olarak tabir ettiğimiz kitlenin Facebook’u zalimce işgal etmiş olması. Esasen Facebook’ta kullanım hedefini aşalı çok oldu. Artık pek çok kişi Facebook’u bir internet kimliği olarak kullanıyor. Çeşitli site ve forumlara kayıt olurken ya da bir oyun için giriş yaparken Facebook profili kullanılıyor.

Facebook’un bu kadar gözden düşmüş olması Instagram’ın işini daha da kolaylaştırdı. Artık gençlerin büyük bir kısmı Instagram, TikTok ve Snapchat üzere uygulamaları kullanıyorlar. Instagram’daki en büyük handikap ise profilimize bakanları göremiyor oluşumuz.

instagram profilime bakanlari nasil gorebilirim iste yaniti 0 guv9na3w

Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim? İşte yanıtı!

Örneğin profiliniz herkese açık bir biçimdeyse, profilinize gelip bakanları görmeniz daha âlâ olabilirdi. Ya da sizi aratıp profiliniz kapalı olsa daha göz atanları bilseydiniz hiç de üzücü olmazdı. Olağanda bunu yapabildiğini sav eden üçüncü parti uygulamalar mevcut. Ancak hiç biri net ve verimli bir formda çalışmıyor. Münasebetiyle bunlara aldanmamak avantajınıza olacaktır.

instagram profilime bakanlari nasil gorebilirim iste yaniti 1 ewzmegip

Peki profilimize bakanları görmenin daha inançlı bir yolu yok mu? Tabi ki var. Bilindiği üzere Instagram şu anda fiyatlı bir abonelik çeşidi üzerinde çalışıyor. Birebir Twitter Blue üzere. İşte bu fiyatlı abonelik çeşidinde kimi kapsamlı bilhassa de bulunacak. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, olağan sürümde yapamadıkları şeyleri yapabilecekler.

Sızdırılan bilgilere nazaran kapsamlı olarak nitelendirebileceğimiz bu özelliklerden birisi de Instagram profilinize bakanları görebilmek olacak.

instagram profilime bakanlari nasil gorebilirim iste yaniti 2 oaapwlcf

Yani Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim sorusunun karşılığı, tekrar Instagram’da gizli. Bunun için ister istemez Instagram’ın fiyatlı sürümünün çıkmasını bekleyeceksiniz. Sonrasında Instagram’ın fiyatlı sürümüne abone olarak pek çok ekstra özellikten faydalanabileceksiniz. Elbette bu özellikler ortasında profiline bakanları görüntüleme seçeneği de olacak.

Dip not olarak belirtelim. Bunu yaptığını sav eden ve sizden şifrenizi isteyen uygulama ve sitelerden uzak durun. Yoksa Instagram hesabınızı çaldırabilirsiniz.