Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Huawei Watch 3 Pro’ya taksi çağırma özelliği eklendi

huawei watch 3 proya taksi cagirma ozelligi eklendi 0 yzamezfg

466 x 466 piksel ekran çözünürlüğü, titanyum alaşımlı gövdesi, 2 GB RAM’i ve 16 GB depolama alanıyla piyasaya sürülen Huawei Watch 3 Pro artık taksi çağırabiliyor. Bu özelliği kullanmak için kullanıcının Harmony OS 3’ün en son sürümünü kullanıyor olması gerekir.

Huawei Watch 3 Pro’da taksi çağırma özelliği var

Huawei’nin yeni atılımı Çin’in gündemine damgasını vurdu. Artık kullanıcılar, Petal Haritalar uygulamasını açabilecek ve uygulamanın sol alt köşesindeki ilgili düğmeye tıklayarak taksi çağırabilecek.

Bu akıllı saatin kullanıcıları, aradıkları taksinin modelini ve güzergahını seçebiliyor. Patel Maps haritasında görünen nokta ile ulaşmak istediğiniz nokta arasında da arama yapabilirsiniz.

Zamanla temel bilgileri toplaması beklenen bu özellik, kullanıcıların sık kullanılan rotaların bir listesini oluşturmasına ve kullanıcılara ilgili rotaları önermesine yardımcı oluyor. Ayrıca Huawei Watch 3 Pro’da bulunan navigasyon altyapısının da Huawei dışında herhangi bir şirkete bağlı olmadığı aktarılıyor.

huawei watch 3 proya taksi cagirma ozelligi eklendi 1 tkmdri6m

Huawei tarafından sağlanan diğer bilgilere göre Watch 3 Pro modelinin arayüzü taksinin plakasını, rengini ve yönünü görüntüleyebiliyor. Sürücünün gerçek zamanlı konumu ve seyahat süresi gibi ayrıntılı bilgileri de görüntüleyebilir.

Şifresiz ödeme sistemi ile uyumlu olan bu akıllı saat sayesinde kişi seyahatini tamamladıktan sonra otomatik olarak ödeme yapabilecek. Ödeme işlemini tamamlamak için ek bir işleme gerek yoktur.