Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Hollywood Efektlerini Yapan Şirketin Ultra Gerçekçi Oyunu Heyecan Yarattı

hollywood filmlerindeki efektleri yapan sirketin ultra gercekci oyunu heyecan yaratti 0 s6c4iumi

Hollywood Efektlerini Yapan Şirketin Ultra Gerçekçi Oyunu Heyecan Yarattı

Hollywood sinemaları için özel efektler oluşturma konusunda uzmanlaşmış Güney Koreli EVR Studio, Project TH kod adlı hiper gerçekçi aksiyon oyunu için bir fragman yayınladı. Paylaşılan fotoğraflar şimdiden oyun severler arasında büyük heyecan yarattı.

Project TH’deki TH kısaltması, Two Hearts anlamına gelir. Oyun, Güney ve Kuzey Kore’nin birleşmenin eşiğinde olduğu yakın bir geleceği tasvir edecek. Gerçek zamanlısinematik ayarın yanı sıra çeşitli silahların kullanıldığı yakın dövüş ve menzilli dövüşleri içeren AAA düzeyinde bir oyun deneyimi sağlayacak.

Project TH, her biri benzersiz olan üç ana oynanabilir karaktere sahip olacak. Sıradan bir Kuzey Koreli asker, tanınmış bir K-Pop yıldızı ve lakaplı gizemli bir terörist: Ghost, özel bir değişim programıyla Güney Kore’ye geldi. Geliştiricilere göre oyun, yüksek dozda tansiyon vaat ediyor.

Seul’ü 1’e 1 ölçekte inşa etmek

Project T,H, Max Payne’i anımsatan bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu olacak. Hikaye ilerledikçe, olayları ve durumları üç farklı perspektiften sunar ve sonunda kapsayıcı bir anlatı oluşturmak için bir araya gelir. Ana etkinlik, 3D tarama teknolojisiyle 1’e 1 ölçeğinde inşa edilen Seul şehrinde gerçekleşecek.

Kalamardan Heo Sung Tae

Ünlü aktörler Lee Hong Nae ve He Sung Tae projedeki üç ana rolden ikisini oynadı. Göbek adını Netflix’in rekor kıran dizisi Squid Game‘den hatırlayabilirsiniz. EVR Studio henüz oyun için bir çıkış tarihi açıklamadı ancak Project TH PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4’e geliyor.