Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Google Pixel Fold Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

googlein katlanabilir telefonu sizdirildi iste pixel fold 0 rv47ccug

Google Pixel Fold Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

Google’ın Ilk Katlanabilir Telefonu Henüz Çıkmadı. Ancak Şirketin Pixel Fold Üzerinde Çalıştığı Biliniyor. Mobil Sektöründe Sızdırmasıyla Tanınan John Prosser, Cihazın Yüksek Kaliteli Bir Görüntüsünü Yayınladı. Çıkış tarihini ve fiyat etiketini de paylaştı.

Kaynaklara göre Google Pixel Fold birinci sınıf bir akıllı telefon olacak. Prosser, metal ve cam gövdenin cihaza daha kaliteli bir his vereceğini ancak ağırlığını azaltacağını söylüyor. Katlanabilir telefon iki renkte geliyor: beyaz ve siyah.

 

googlein katlanabilir telefonu sizdirildi iste pixel fold 1

Google Pixel Fold özellikleri

Pixel Fold’un birincil kamerası, yakın zamanda piyasaya sürülen amiral gemisi Pixel 7 Pro’yu kullanıyor. Modülde üç görüntü sensörü bulunur. İçeride oldukça kalın çerçeveli katlanabilir bir ekran var. Öne bakan selfie kamerası 9,5 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak.

googlein katlanabilir telefonu sizdirildi iste pixel fold 2 wpbyqwf2
Ayrıca harici ekranda 9.5 megapiksel ön kamera yer alacak. Ancak bu sensörün kart üzerindeki deliğe yerleştirileceği belirtiliyor. Parmak izi tarayıcıyı güç düğmesine yerleştirin. Prosser’e göre Pixel Fold, Mayıs 2023’te 1.799 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak.