Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Google Pixel 7a özellikleri sızdırıldı: Neler sunacak?

google pixel 7a ozellikleri sizdirildi neler sunacak 0 ehuaht8t

Google Pixel 7a özellikleri sızdırıldı: Neler sunacak?

Geçtiğimiz ay Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonlarını tanıtan Google, serinin uygun fiyatlı modeli Pixel 7a için çalışmalarını sürdürüyor. Bugün, yaklaşan telefonun değerli ayrıntıları gün yüzüne çıktı.
Google Pixel 7a’nın bilinen özellikleri 

Bildirilenlere nazaran yaklaşan Pixel 7a, FullHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı sunan Samsung imzalı bir ekrana sahip olacak. Bilindiği üzere Google Pixel 6a ile ilgili en büyük şikayetlerden biri, rakiplerine kıyasla 60Hz ekran yenileme suratına sahip olmasıydı. Fakat teknoloji devi, Pixel 7a da kullanıcılardan gelen şikayetlere kulak verecek üzere gözüküyor.

Ayrıca paylaşılan bilgiler ortasında Google’ın yeni modelinde ikili bir art kamera modülü tercih edeceği yer alıyor. Bununla birlikte Pixel 7a, bir adet IMX712 ultra geniş açılı lens ve IMX787 ana kamera ile karşımıza çıkacak. Böylelikle yeni telefonun, selefinin IMX363 sensörüne kıyasla kamera tarafında büyük bir gelişim göstereceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Pixel 7a, selefinde bulunmayan kablosuz şarj özelliğine de dayanak sunacak. Lakin bu şarj suratı sırf 5W ile limitli olacak. Bütçe dostu bir fiyatlandırma ile kullanıcıların karşısına çıkacak Pixel 7a’nın 2023 yılında tanıtılması bekleniyor.