Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Gmail üzerinden kargo takibi yapılabilecek

gmail uzerinden kargo takibi yapilabilecek 0 penyvfb3
Kargo Takibi
Yılbaşı alışveriş sezonu üzerimizde ve Kara Cuma indirimleri hemen köşede. Google, kullanıcıların alışveriş yaparken gönderilerini takip etmelerini sağlayacak yeni bir Gmail özelliğini duyurdu. Kullanıcılar, gönderilen resimleri artık harici bir kişiye tıklamak zorunda kalmadan doğrudan gelen kutularından izleyebilecek.Gmail’in gönderi takibi özelliği, önümüzdeki haftadan itibaren ABD’li kullanıcılara sunulacak ve büyük ABD’li nakliye şirketlerini destekleyecektir.Özel etiketlerle anında güncellemeler

Bu özellik kullanılabilir olduğunda, gelen kutusunun üst kısmında gönderileri takip etmek için izin isteyen bir uyarı kutusu görünür. Kullanıcı onaylarsa, gönderinin tahmini teslim tarihi mesaj başlığının altındaki gelen kutusunda görüntülenecek ve e-posta açıldığında Kargo Takibi bilgileri belirgin bir şekilde görüntülenecektir. Üstüne üstlük, Kullanıcı “Etiket Oluşturuldu”, “Yarın Teslim Edildi”, “Teslim Edildi” vb. güncellemeleri alacaktır. Gönderi doğrudan takip edilemez, yalnızca temel bilgiler sağlanacaktır.

Kargo Takibi, istediğiniz zaman Gmail ayarlarınızda devre dışı bırakılabilir. Google ayrıca geciken teslimatlar için özel bir etiket gösterecek ve ilgili e-postayı gelen kutusunun en üstüne taşıyacaktır. Bu özellik de önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak.