Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Gmail, Kargo Takip Özelliğini Duyurdu

Kargo Takip Özelliği

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte e-ticaret hayatımızın değerli bir parçası haline geldi. Bugün, teknolojiden marketlere kadar her şeyi çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde satın alabiliyoruz. Bunu bilen Google, çevrimiçi alışveriş sürecinin en acı veren kısmını araştırdı: gönderileri takip etmek. Yapılan iş tüm kullanıcıların işini kolaylaştıracak türdendir.

Google, Gmail için güçlü yeni bir özellik duyurdu. Gmail’deki yeni bir özellik sayesinde, kullanıcılar çevrimiçi alışveriş yaparken satın aldıkları işin yerini düşünemez. Çünkü Gmail yükü otomatik olarak izleyecektir.

Gmail’in yük izleme özelliği otomatik olarak çalışacaktır!

Resmi duyuruya göre, kullanıcılar yeni botu birkaç hafta içinde postalarında görecekler. Burada siparişiniz hakkında anında bilgi bulacaksınız. Google, gönderi bilgileri için e-postaları tarayarak ve kullanıcılara gönderinin nerede olduğunu göstererek özelliğin otomatik olarak çalışacağını söyledi.

Bu işlev nasıl kullanılır?

gmail kargo takip ozelligini duyurdu 0

Google, izleme özelliği kullanılabilir olduğunda Gmail aracılığıyla bildirir. Bildirim, Gmail’in bagajını izlemek için bir seçenek olduğunu söyleyecek ve özelliği açıp kapatmak için iki düğme olacak. Yetkili kullanıcılar tarafından alınan e-postalar otomatik olarak taranacaktır. Google, özelliğin yakın gelecekte genişleyeceğini ve geciken teslimatlar için etiketler sunacağını söylüyor.

Bu özelliğin Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

 

Özelliği,Gmail,Google