Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Erdoğan, Elon Musk ile Twitter mavi tik ücreti için görüşecek!

Mavi Tik Ücreti

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra sosyal medya platformunda birkaç değişiklik yaptı. Twitter’ın yönetim kurulunu görevden aldıktan sonra kendisini tek yönetici ilan eden Musk, platformdaki mavi tiklerin artık ayda 8 dolara alınabileceğini söyledi.

Twitter Mavi Tik fiyatları Türkiye’de değişiklik gösterebilir

Twitter’da Mavi Tick’in fiyatıyla ilgili tartışmalar sürerken, birçok kullanıcı 8 doların oldukça yüksek olduğuna inanıyor. Bugünkü döviz kurlarıyla yaklaşık 150 lira değerinde olan tedbir, Türk tüketiciler arasında tepkiye yol açtı. Bahisle ilgili bir açıklama daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi.

erdogan elon musk ile twitter mavi tik ucreti icin gorusecek 0 atyrlwq3

Erdoğan’ın ATV ve A Haber TV’nin ortak programında dün akşam gündeme ilişkin yaptığı açıklamanın önemli unsurları arasında Twitter ve mavi tik fiyatı yer aldı. Erdoğan, Twitter’da Elon Musk ile mavi tik fiyatları hakkında konuşabileceklerini ve diplomasi yürütebileceklerini söyledi.

Twitter ve Elon Musk ile ilgili soruları yanıtlayan Erdoğan, Türkiye’de son dönemde makul bir yükseliş gösteren mavi teak fiyatının farklı olabileceğini söyledi. “Belki farklı olabiliriz. Bu konuda Elon Musk ile diplomatik ilişkiler kurabiliriz” diyen Erdoğan’ın bu konuda ne gibi adımlar atacağını merakla bekliyoruz.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, mavi tik kullanmak için 8 dolar ödeyenlere çeşitli faydalar olduğunu söylemek için Twitter’a gitti. Bu avantajlar arasında, daha uzun resim veya ses paylaşımı, daha az reklam görme ve yanıtlara ve bahsetmelere öncelik verme gibi öncelikler yer alıyor.

erdogan elon musk ile twitter mavi tik ucreti icin gorusecek 1 v12jddau

Öte yandan, döviz kurunun geçmişteki yükselişinden sonra uluslararası şirketler Türkiye’deki sipariş fiyatından farklı bir fiyat politikası izliyorlar. Elon Musk’ın Twitter ile aynı politikayı izlemesi beklenebilir.

Tüm bunlar olurken, Twitter Türkiye’deki mavi tik politikasını merakla bekliyor. Peki mavi tiklerin Twitter’daki değeri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.