Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk’tan ücretli Twitter aboneliği tepkilerine cevap: Faturaları ödememiz gerekiyor

elon musktan ucretli twitter aboneligi tepkilerine cevap faturalari odememiz gerekiyor 0 bqksehd3
Son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz milyarder girişimci Elon Musk, Twitter Blue adında çıkardığı aboneliklerinde yaklaşan fiyat artışının nedenlerini açıklıyor. İşadamı, sadece reklamcılara güvenemeyeceğini, yeni gelir kaynaklarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Musk, ünlü yazarlardan biri olan Stephen King‘in tweet‘inde eleştirilen bu konuya değindi.

20$ yerine 8$ teklif

Stephen King, yaklaşan değişikliklerle ilgili dehşetini ifade etmek için Twitter’ı kullandı – şirketin hesapları doğruladı (doğrulandı) dediği bildirildi. Twitter Blueonu hesabı satın almaya mecbur edecek veaksi takdirde hesap doğrulama jetonukaldırılacaktır. Ayrıca, sosyal ağ abonelik fiyatını $4,99‘dan 20$‘a yükseltecek. King, platformu siteye koyması için kendisine ödeme yapması gerektiğini söyledi ve kendi hesabını tehdit etti.

Ancak Musk, platformun faturalarını bir şekilde ödemesi gerektiğini ve şirketin yalnızca reklamveren gelirine güvenemeyeceğini söyledi. Ayrıca fiyatın 20 dolar yerine 8 dolar olması önerildi. Ayrıca kararın öneminin, trollerle ve kafa karışıklığına karşı mücadeleye yardımcı olacak değişiklikler uygulanmadan önce ortaya çıkacağını söyledi. Twitter’da botlar.