Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Muskın Twitterdan sonraki hamlesi belli oldu!

Elon Muskın Twitterdan sonraki hamlesi

Son aylarda damgasını vuran Elon MuskTwitter süreci nihayet sona erdi ve dünyanın en güçlü adamı artık Twitter’ın tek sahibi oldu. Tabii ki Twitter’ın sahibi olmadığı zamanlarda bile hissesiyle hemen her gün dikkatleri üzerine çeken ünlü milyarderin Twitter’ı satın aldıktan sonra geride kalması düşünülemezdi. Her neyse, bu olmadı.

Elon Musk tarafından dün yazılan bir makale, Musk‘un ne planladığını gösteriyor. Bunun üzerine takipçilerine, “Sence Vine geri gelir mi?” diye sordu. yeni işveren, takipçilerinden evet veya hayır olarak işaretlemelerini istedi. Yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı kısa bir anket, “evet” seçeneğinin p’ye daha yakın olduğunu gösterdi ve kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar, Vine’ın ne kadar özlendiğini gösterdi.

Elon Musk saldırısı Twitter’dan sonra doğrulandı!

Peki, yeni özellikler üzerinde çalışabilecekkenElon Musk neden eski bir efsaneyi diriltmek istesin ki? Aslında cevap çok kolay. Ünlü milyarderin videolarını izleyenler, geçmişte TikTok hakkında nasıl bir açıklama yaptığını hatırlayacaktır. Twitter’ı TikTok gibi göstermek isteyen Musk’ın, Vine gibi büyük bir fırsat varken platformu yeniden canlandırmak istemesinden daha doğal ne olabilir?

Bu çoğunluk “evet” yanıtını verdikten sonra, bakalımElon MuskVine’a nasıl bir hamle yapacak?