Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk Twitterı monarşi ile yönetecek!

Elon Musk Twitterı monarşi

Dünyanın en zengin adamıElon Musk, dünyada çok az insanın yapabileceğini yaptı ve ünlü sosyal medya platformunu tam 44 milyar dolara satın aldı. Kendi sermayesinin neredeyse beşte birine denk gelen bu büyük yatırımı resmen alan ünlü milyarder, CEO’su da dahil olmak üzere birçok üst düzey yetkiliyi işten çıkarması üzerine kamuoyunun dikkatini çekti. Ancak Elon Musk‘un saldırısı burada bitmedi.

Twitter’ı bir yeniden yapılanmaya sokan ünlü milyarder, şirketin kilit yapılarından biri olan yönetim kurulunu tamamen dağıttığını duyurdu. Bu nedenle, bundan böyle Twitter‘ın yönetim kurulu adı verilen bir yürütme organı olmayacak. Yönetim kurulu, tüm yetkilerini topladığını ve bundan böyle Twitter’daki tek ve kesin adın Elon Musk olacağını duyurdu.

Elon Musk Twitter’ı bir monarşi olarak yönetecek!

Öte yandan, daha önce şirkette bulunmayan ve spam içerikle uğraşmak olarak nitelendirilebilecek Twitter’ın denetim kurulunda hizmet vermeye devam eden Elon Musk’ın bu yeni yapıyı ne zaman tanıtacağı henüz belli değil. Efekt.

Ünlü milyarderin dün bir gönderi paylaştığını hatırlatmama izin verin: “Mavi kurabiye almak isteyen herkes bunun için ayda 8 dolar ödemek zorunda. O halde, Elon Musk‘un yeni oyunuyla ne kadar süre oynayabileceğini görelim.