Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk kullanıcılara acımadı, hesaplarını kapattı!

Elon Musk kullanıcılara acımadı

Şirketin güvenlik ve emniyet müdürü Yoel Roth, koordineli çabanın insanlara, satın alma işleminden sonra Twitter’ın politikalarının gevşediğini bilmelerini sağlamayı amaçladığını ve şirketin web sitesinde nefret söyleminde ve nefret dolu davranışlarda bir artış gördüğünü de sözlerine ekledi. .onu yaratan kampanyayı durdurmak için çalıştığını söyledi. Şimdi yönetici Twitter, geçen Cumartesi gününden bu yana temizliği hakkında tweet atan 1500’den fazla trol hesabını yasakladı.

Roth, bu 1.500 hesabın 1.500 kişiyle eşleşmediğini açıkladı ve “Birçoğu farklı hesapları kullanan aynı kişilerdi” tweetini attı. Yönetici ayrıca Twitter’ın içerik denetlemedeki başarısının ölçüsünün “yorumlar” olduğunu söyledi. “Şirket, nefret dolu içerik yorumlarını neredeyse sıfıra indirmeyi başardı.” söz konusu.

Elon Musk, kullanıcılara sempati duymadı, hesaplarını kapattı!

Roth, Twitter‘de en son trolleme kampanyasıyla ilgili bir güncellemeyi paylaşmanın yanı sıra, web sitesinin spam tweet’lere ilişkin politikalarını nasıl uyguladığını tartışacak ve web sitesi hakkındaki tweet konusunu ele alacak. . Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi sağlama sözü verdi, ancak yakın tarihli bir Bloomberg raporu, Twitter çalışanlarının bu politikaları önümüzdeki günlerde nasıl uygulayacağını sorguluyor. Haber kanalına göre, Twitter, Trust and Safety Organisation’ın birçok çalışanının içeriği denetlemek için kullanılan dahili araçlara erişimini askıya aldı ve personelin yanlış bilgilerle ilgili kuralları ihlal eden hesapları cezalandıramamasına neden oldu.