Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk finansal sıkıntı çekiyor! Twitter’dan para kazanmak zorunda

Elon Musk finansal sıkıntı çekiyor
Uzun bir bekleyişin ardından Elon Musk, Twitter’ı 44 milyar dolara satın aldı. Sosyal medya platformunu primli bir şekilde entegre eden Musk, şimdi de parasının karşılığını almaya çalışıyor. Musk ve danışmanları Twitter’dan para kazanmanın farklı yollarını arıyor.Elon Musk, Twitter’dan para kazanmanın yollarını arıyor

Musk, Twitter’dan para kazanmak için ilk hamleyi yaptığında mavi bebeği takdir eden ilk kişi oldu. Buna göre, kullanıcıların Blue Tick almak için ayda 8 dolar ödemesi gerekecek. Öte yandan Twitter’ın farklı premium hizmetleri de yolda gibi görünüyor.

elon musk finansal sikinti cekiyor twitterdan para kazanmak zorunda 0 l7do2enl

Musk ve ekibi, başlangıçta, kullanıcıların yüksek profilli kullanıcılara özel mesajlar göndermesine izin verecek bir doğrudan mesajlaşma hizmetini fiyatlandırmak için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, çeşitli yalnızca ücretli demolar, ekibin planlarının bir parçasıdır. Vine’ı iade ederek şirketin tekrar para kazanabileceği söyleniyor.

elon musk finansal sikinti cekiyor twitterdan para kazanmak zorunda 1 tylcebfr

Son 10 yılın 8’ini kârsız kapatan şirket, Elon Musk için karlı bir yatırım gibi görünmüyor. Bu nedenle Twitter’ın yeni CEO’sunun mali sıkıntılarını çözmek için gelirlerini artırması ve maliyetleri düşürmesi gerekiyor.

Bakalım Musk finansal başarısıyla Twitter’ı karlı bir şirkete dönüştürebilecek mi? Peki Elon Musk’ın Twitter’dan para kazanma başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Twitter,Musk,Elon Musk,Para Kazanma