Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk böyle istedi: Twitter’da tek adam rejimi!

Sosyal ağ devi Twitter, çalkantılı bir sürecin ardından Elon Musk tarafından satın alındı. Son günlerin en popüler platformunda yenileme çalışmaları başladı. Parlak bir iş adamı, şirketinde köklü bir değişim yaşıyor.

Elon Musk, Twitter’ın yönetim kurulunu feshetti ve kendisini “tek yönetici” yaptı

Bu fenomen işadamı Twitter şirketini satın aldıktan sonra ani bir karar verdi. Şirketinin portföyüne Twitter’ı ekleyen Musk, CEO Parag Agrawal, CFO Ned Segal ve hukuk görevlisi Vijaya da dahil olmak üzere birçok yöneticinin ilk hamlelerini duyurdu. Gadde. Kapıya doğrulttu. Musk, canlı yayın sırasında üst düzey bir menajerini kovdu.

elon musk boyle istedi twitterda tek adam rejimi 0 zxxabslw

Musk, satın aldığı şirketin yönetim tarzında devrim niteliğinde değişiklikler yapıyor. Elon Musk, Twitter’ın yönetim kurulunu feshetme kararı aldı. Sadece bu da değil, işadamı kendini “Tek Yönetici” yaptı.

Öte yandan Musk, yaptığı değişiklikleri Twitter yönetimiyle sınırlandırmayacak. Fenomen iş adamı, şüpheli içerik ve yasaklı hesaplar gibi konularda kararlar almak için bir Twitter Kontrol Kurulu kuracağını söyledi. Bu noktada, başka yerlerden yardım teklifleri geldi.

elon musk boyle istedi twitterda tek adam rejimi 1 r78mekks

Instagram ve Facebook gönderileri, paylaşımları değerlendiren içerik izleme grubu Meta İnceleme Kurulu, Elon Musk’a bir kez daha yeniden yapılanmaya yardım etmeye hazır olduğunun sinyalini verdi. Musk, nefret söylemi bot hesapları da dahil olmak üzere Twitter platformundaki bazı içerikleri kısıtlamaya çalışıyor. Şu anda yönetim kurulu şirket için gerekli temeli sağlayacaktır.