Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Elon Musk açıkladı: Parasını veren herkese Mavi Tik!

Elon Musk açıkladı

Hiçbir yatırım bedava değildir. Özellikle 44 milyar dolara mal oluyorsa. Tek bir iş için bu kadar para harcayabilen sadece birkaç şirket ve milyarder var. Buna karşılık, hissedarlara bir kurul olmadan istediklerini yapma özgürlüğü sunulur. Twitter’ın satın alımını tamamlayan Elon Musk tam da bunu yapıyor. Artık Blue Tick (doğrulanmış hesap) sahipleri aylık ödeme yapacak.

Elon Musk gizlilik perdesini kaldırdı! Mavi TİK ayda 8 ABD Doları!

Elinde lavabo ile Twitter’ın genel merkezine giren Elon Musk, gerçekten temizlik yapacağının sinyalini verdi. Masasına oturduktan sonraki ilk işi, yöneticileri birer birer kovmak oldu. Bundan sonra da birçok tepkiye neden olan kararlar almaya devam etti.

elon musk acikladi parasini veren herkese mavi tik 0 hyrlq1sa

Şirketin reklamcılık politikasından bireylerin platformdan yasaklanmasına kadar bir dizi karar verdi. Resmin uzunluğuyla ilgili olarak Twitter’da kendisine yöneltilen eleştirilere bile olumlu yanıt verdi. Yani şu anda tüm zamanını yeni oyununa ayırıyor.

Aslında, Musk’ın rakiplerinin bazı otomobil endüstrilerindeki yöneticiler Twitter hesaplarını kapatırken, diğerleri önceki reklamları geri çektiklerini açıkladı. Ancak Musk’ın kafasında onlarca para kazanma fikri olduğunu görebiliyoruz.

Son olarak, bu gece Musk, kişisel bir videoda Blue Tik ile doğrulanmış hesapların ayda 8 dolar ödeyeceğini duyurdu. Görüntünün kolay doğasına ek olarak, bazı avantajların ortaya çıktığı söyleniyor. Çünkü Blue bir abonelik hizmeti olacak.

Makale aşağıdakilerden bahseder.

Twitter’ın mevcut mavi tik (Mavi tik) lordlar ve köylüler sistemi aptalca. İnsana güç! Mavi ayda 8 dolar. Fiyat, satın alma gücü düzeyine göre ülkeye göre ayarlanacaktır.

Ayrıca: “Arama yanıtları, bahsetmeler, arama önceliği, spam/dolandırıcılık önleme, uzun biçimli resim ve ses gönderme, reklamların yarısı” ve son olarak bizimle çalışmak isteyen yayıncılar için ödeme seçeneklerine sahip olacaksınız.

Blue Tick’in fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!