Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Dizüstü Bilgisayarına Bıçak Gizleyen Adam Uçakta Yakalandı!

dizustu bilgisayarinin icine bicak gizleyen adam ucaga binerken yakalandi 0

Bir adam, Bıçak Gizleyen Adam Uçakta Richmond Uluslararası Havalimanı’ndaki bir güvenlik kontrol noktasında, bir röntgen makinesinin içinde gizli bir bıçak bulması üzerine böyle söyledi. dizüstü bilgisayar durdu.

11 Kasım Cuma günü, Ulaştırma Güvenliği İdaresi‘nin havaalanı kontrol noktasında X-ray makinesini çalıştıran bir çalışanı, bir yolcunun çantasında bıçak gibi görünen bir şey gördü. Memurlar çantasını aradı ancak bıçağı bulamadı. Ardından çanta içindeki her şey çıkarıldı ve re röntgen cihazından geçirildi.

Ceza verildi

Fotoğraf, yolcunun dizüstü bilgisayarının içindeki bıçağı gösteriyor (Gigabyte Aorus oyun bilgisayarı olduğu düşünülüyor). CIA görevlileri dizüstü bilgisayarı açtı ve bilgisayarın içine gizlenmiş iki ucu keskin bir kılıç buldu. Zanlı, ilk seferinde laptopunda bıçak olduğunu bilmediğini söyledi. Ancak daha sonra bıçağın kendisine ait olduğunu itiraf etti.

dizustu bilgisayarinin icine bicak gizleyen adam ucaga binerken yakalandi 1
TSA politikasına göre çift kenarlı bıçaklar, hançerler, fırlatma yıldızları (3D baskılı ninja yıldızları dahil), baltalar, et baltaları ve diğer keskin nesnelerin maliyeti 390 ila 10.700 dolar arasında olacak. çeşitli cezalar ile. Yolcunun nereye seyahat ettiği ve bıçağın dizüstü bilgisayarında nerede saklandığı da dahil olmak üzere, yolcuyla ilgili ayrıntılar belirsiz. .